فرماندار بهاباد از پرسنل نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت تجلیل نمود

فرماندار بهاباد از پرسنل نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت تجلیل نمودبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز 17 مهرماه 98 در مراسمی باحضور فرماندار بهاباد، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و بخشدار آسفیچ، از پرسنل فرماندهی انتظامی شهرستان به مناسبت هفته نیروی انتظامی با اهداء لوح تقدیری تجلیل شد.

فرماندار بهاباد با تکریم و پاسداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر و تقدیر از ایثارگران و زحمات و تلاش های نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی اندیشه ناب خود را با عشق و ارادت به میهن خود در آمیخته و با پرهیز از علایق دنیوی، کوله باری از معنویت و ایثار را توشه و ذخیره خویش نموده اند.

"محمدمهدی خانی زاده" با تأکید بر اولویت بندی در برخورد با تخلفات در سطح شهرستان گفت: تلاشگران عرصه نظم و امنيت ملزم به رعایت اولویت بندی در برخورد با تخلفات بزرگ و کوچک که در سطح شهرستان رخ می دهد هستند.

وی به نقش مردم در پیشگیری از وقوع جرم در شهرستان اشاره نمود و گفت: در برقراری و حفظ امنیت نقش تعامل و ارتباط مناسب بین پلیس با مردم و نهادهای اجتماعی انکار ناپذیراست و لذا می طلبد پیشگیری و آموزش در تمامی حوزه ها مورد توجه قرار گیرد.

گفتنی است در این دیدار مسائل و مشکلات امنیتی و انتظامی شهرستان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و پیشنهاداتی در این رابطه از سوی فرماندار مطرح شد.