فرماندار بهاباد از شروع عملیات گازرسانی به بخش آسفیچ در آینده نزدیک خبر داد

فرماندار بهاباد از شروع عملیات گازرسانی به بخش آسفیچ در آینده نزدیک خبر دادفرماندار بهاباد از شروع عملیات گازرسانی به بخش آسفیچ در آینده نزدیک خبر داد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد روز سه شنبه 6 شهریور97 در مراسم افتتاحیه پروژه های هفته دولت با بیان اینکه کارهای اساسی و زیربنایی در شهرستان در حال انجام است به تشریح پروژه های هفته دولت پرداخت و گفت:  امروز 43 پروژه عمرانی، اقتصادی، کشاورزی و خدماتی را در سطح شهرستان بهاباد با اعتباری بالغ بر 240 میلیارد ریال افتتاح می شود.

"محمدمهدی خانی زاده" باتوجه به سیاست های کشور در اصل 44 قانون اساسی که حمایت از بخش خصوصی است گفت: پروژه هایی را به صورت نمادین انتخاب کردیم که مربوط به سرمایه گذاری بخش خصوصی بوده و برای 42 نفر اشتغالزایی ایجاد نموده است، با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال از جمله فاز اول کارخانه پاداب شیمی امید بنستان، تالار شهر بهاباد و کارگاه تولید درب و پنجره دو جداره و مصنوعات چوبی انجام شده است.

وی آموزش و پرورش را مهمترین زیرساخت توسعه کشور عنوان نمود و گفت: در این رابطه دو مدرسه طرح برکت در بهاباد و احمدآباد با زیربنای 1600 متر و اعتبار 20 میلیارد ریال احداث شده است.

رئیس شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بهاباد گفت: در بخش کشاورزی هم پرژه هایی افتتاح شد که باتوجه به بحران آب در کشور که باعث افزایش راندمان 85 درصدی و صرفه جویی در مصرف آب می شود، بالغ 60 میلیارد ریال کار انجام شده است.

خانی زاده افزود: در راستای حمایت از روستائیان و ایجاد رفاه برای روستائیان بالغ بر 30 میلیارد سرمایه گذاری در بخش زیرساخت ها انجام شده که دکل BTS روستای خوسف و شبکه دیجیتال در روستاهای دوقله و همیجان از جمله این پروژه ها می باشد.

 

وی همچنین از شروع عملیات گازرسانی به بخش آسفیچ خبر داد و گفت: در خردادماه شروع عملیات گاز رسانی به روستاهای دهستان جلگه را داشتیم شهرستان بهاباد را داشتیم انشاا... اواسط مهر هم کلنگ زنی گازرسانی به بخش آسفیچ را خواهیم داشت.

خانی زاده افتتاح دو ایستگاه برداشت آب شرب با کیفیت در خیابان مهدی و جنب ورزشگاه امام علی(ع)، افتتاح سه آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای و کلنگ زنی احداث پارک بانوان را از دیگر پروژه های هفته دولت عنوان نمود.

 

امام جمعه موقت بهاباد؛

مردم درصورت رضایت مندی از مسئولین، همه سختی ها را تحمل می کنند

امام جمعه موقت بهاباد با بیان اینکه مسئولین پذیری شهیدان رجایی و باهنر در زمان دارا بودن مسئولیت با قبل از مسئولیت فرقی نکرد گفت: این دولتمردان انسانهای وارسته و ساده زییست بودند که می تواند الگویی برای مسئولین باشد.

حجة الاسلام و المسلمین "محمدعلی اخوان" داشتن مسئولیت و مقام در نظام جمهوری اسلامی را یک توفیق و فرصتی برای خدمت به خلق الله و مردم دانست و گفت: مسئولین باید این فرصت را غنیمت بشمارند تا در این مدت که کوتاه می باشد، از فرصتی که خداوند و مردم در اختیار آنها قرار دادند کمال  استفاده را در جهت خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت نجیب ایران و در جهت پیشرفت و توسعه و آبادانی کشور انجام دهند.

وی اظهار داشت: مردم درصورت رضایت مندی از مسئولین و اینکه احساس کنند مسئولین تمام وقت و تلاش خود را برای خدمت به آنها و کشور می گذارند با کمال میل همه مشکلات و سختی ها را تحمل می کنند؛ نجابت مردم ثابت کرده که توقع زیادی هم ندارند در حدی که احساس کنند مسئولین به آنها خدمت می کنند، قدردان هستند و آنها را همراهی می کنند.

وی با آرزوی توفق و موفقیت بیشتر برای مسئولین و دولت مردان نظام اسلامی ایران گفت: این نظام رو به پیشرفت است و قطعاً دشمنان نخواهند تنوانست جلوی پیشرفت، عظمت و قدرت انقلاب و نظام را بگیرند و مانند همیشه ناکام خواهند بود.