فرماندار بهاباد از جهادکشاورزی شهرستان بازدید نمود

فرماندار بهاباد از جهادکشاورزی شهرستان بازدید نمودبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد صبح امروز یکشنبه چهارم شهریورماه 97 همزمان با روز کارمند، به همراه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، از تمامی واحدهای اداره جهادکشاورزی شهرستان بازدید و ضمن تبریک روز کارمند، از تلاش های آنان برای حل مشكلات كشاورزان قدردانی نمود.

"محمدمهدی خانی زاده" در حاشیه این بازدید در نشستی با مدیر جهادکشاورزی شهرستان، هفته دولت را یادآور شهدای باتقوا و جهادگر در راه خدا توصیف کرد و گفت: خدمت بی منت مسئولین به مردم همچون ویژگی های شهیدان رجایی و باهنر باعث افتخار خواهد بود.

وی با تقدیر از شهدای سنگرسازبی سنگر جهادکشاورزی به ویژه جهادگر شهید شهرستان "محمد رحمانی دهنودشت" گفت: طبق فرامین حضرت امام راحل و رهبر معظم انقلاب، خدمت باید مثل خدمت شهدا بی منت، خالص و عقلانی باشد.

خانی زاده در ادامه بر اولویت قرار دادن برنامه های کاری این مدیریت با توجه به شرایط و پتانسیل های موجود در شهرستان، کشت محصولات کم آب خواه، توسعه پرورش دام و طیور و همچنین فرآوری محصولات تولیدی و برگزاری جشنواره زعفران در شهرستان تأکید نمود.

در این دیدار مدیر جهادکشاورزی شهرستان به ارائه گزارشی پتانسیل های شهرستان و اقدامات صورت گرفته پرداخت.