فرماندار بهاباد؛ کمیته امداد امام خمینی(ره) توانمندسازی مددجویان را با جدیت پیگیری کند

فرماندار بهاباد؛ کمیته امداد امام خمینی(ره) توانمندسازی مددجویان را با جدیت پیگیری کندبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ در دومین روز از چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی؛ مدیر، معاونین و تعدادی از کارمندان کمیته امداد امام خمینی(ره) با فرماندار بهاباد دیدار نمودند.

 

فرماندار بهاباد در این دیدار با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مبارزه با فقر را رویکرد اصلی دولت تدبیر و امید عنوان نمود و با تأکید بر توانمندسازی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: زمانی می توانیم بگوییم خدمات کمیته امداد مؤثر بوده که با توانمندسازی مددجویان برای تأمین هزینه های زندگی خود، موجب کاهش افراد تحت پوشش این نهاد شود.

 

"محمد مهدی خانی زاده"  با بیان اینکه باید فرهنگ سازی شود تا مراجعه مددجویان و نیازمندان به ادارات دولتی کم شود گفت: کمیته امداد برخواسته از متن مردم است و لذا می توان با جذب بیشتر خیرین و افزایش مشارکت مردمی منابع مالی جدید برای خود ایجاد کند.

 

وی همچنین خواستار برنامه ریزی برای خدمت رسانی به فقرا و نیازمندان شد و تصریح کرد: کمیته امداد می تواند با کاهش هزینه ها، خدمات مطلوب تری به مددجویان ارائه دهد؛ در توزیع کمک ها عدالت برقرار شود تا این کمک ها به دست افراد مستحق برسد.

 

در ابتدای این دیدار مدیرکمیته امداد خمینی(ره) شهرستان گزارشی از برنامه ها و اقدامات انجام شده توسط این نهاد در شهرستان بهاباد ارائه نمود.