فرماندار بهاباد؛ دانش آموزان تشنه آموختن هستند/تربیت مقدمه آموزش

فرماندار بهاباد؛ دانش آموزان تشنه آموختن هستند/تربیت مقدمه آموزشبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز همزمان با هفته تربیت اسلامی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد به همراه جمعی از معاونین و مربیان پرورشی مدارس با فرماندار بهاباد دیدار نمودند.

 

فرماندار بهاباد در این دیدار با تبریک هفته تربیت اسلامی، به بیان وجه متمایز اهداف آموزشی در کشورهای اسلامی و غربی پرداخت و گفت: هدف از آموزش در نظام اسلامی کسب فضیلت و رسیدن به خداوند است و در کشورهای غربی تنها به بعد مادی انسان توجه دارند.

 

"محمدمهدی خانی زاده" تربیت را مقدمه آموزش دانست و گفت: اگر تربیت دانش آموزان به صورت صحیح انجام شود، زمینه ساز آموزش درست خواهد بود که نتیجه آن کاهش آسیب های اجتماعی و رفع مشکلات جامعه خواهد بود.

 

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان با بیان اینکه دانش آموزان تشنه آموختن هستند بر لزوم تحقیق، پژوهش و به روز رسانی دانسته ها و اطلاعات مربیان و فرهنگیان تأکید نمود.

 

خانی زاده نقش آزمایشگاه مدارس را در رشد خلاقیت دانش آموزان بسیار مهم دانست و خواستار استفاده از بهترین فضای مدرسه برای آزمایشگاه شد تا دانش آموزان به طور عملی، نوآوری های خود را در مدرسه و در نهایت به جامعه نشان دهند.

 

در این دیدار "حسن عبداللهیان" مدیر آموزش و پرورش بهاباد در ارائه گزارشی از عملکرد و برنامه های حوزه پرورشی و فرهنگی این مدیریت به گوشه ای از موفقیت های فراوان دانش آموزان بهابادی در عرصه مسابقات و رقابت های قرآنی، فرهنگی و هنری در سطح استان و کشور اشاره نمود.

 

همچنین مربیان و معاونین پرورشی مدارس نیز به بیان مسائل و مشکلات مدارس را ارائه نمودند که فرماندار پاسخ و پیشنهاداتی برای رفع مشکلات بیان نمود.