فرماندار بهاباد؛ جایگاه گردشگری شهرستان بهاباد ارتقاء خواهد یافت

فرماندار بهاباد؛ جایگاه گردشگری شهرستان بهاباد ارتقاء خواهد یافتبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان بهاباد صبح امروز به ریاست فرماندار با حضور سرپرست بخشداری آسفیچ و اعضای این ستاد، به منظور ارائه برنامه ها و آمادگی شهرستان برای پذیرایی از گردشگران و مسافران نوروری در محل فرمانداری برگزار شد.

 

فرماندار بهاباد در این جلسه با بیان اینکه شهرستان بهاباد از ظرفیت های بسیار ارزشمندی برای گردشگری برخوردار است گفت: متأسفانه به دلیل نبود معرفی صحیح، از این ظرفیت ها استفاده نشده است.

 

"محمدمهدی خانی زاده" با اشاره به اینکه سند گردشگری شهرستان به زودی تهیه خواهد شد گفت: صنعت گردشگری یک پدیده مهم در کشور می باشد و انشاا... با کارهایی که در حال اجرا می باشد جایگاه گردشگری شهرستان بهاباد ارتقاء خواهد یافت و به یکی از قطب های گردشگری تبدیل خواهد شد.

 

وی همچنین به برنامه ریزی برای معرفی جاذبه های تاریخی، فرهنگی و  گردشگری تأکید و همکاری تمامی اعضاء ستاد را جهت ارائه خدمات مطلوب و رفاه حال گردشکران و مسافرین نوروزی خواستار شد .

 

آمادگی مکان های گردشگری شهرستان به ویژه استفاده از کمپ گردشگری ده عروس، راه اندازی تورهای گردشگری، آمادگی موزه های علوم طبیعی، مردم شناسی و آموزش و پرورش، رودخانه شور، قلعه تاریخی جنت آباد، مجموعه تاریخی حاجی آباد، کوه ریگ و همچنین روز شهرستان، برگزاری جشن در طول تعطیلات نورزی و ایجاد فضایی با نشاط و مفرح، فضاسازی ادارات و آمادگی دستگاه های خدمات رسان از برخی مواردی بود که در این جلسه بحث و تبادل نظر شد و تصمیماتی اتخاذ گردید.

 

همچنین در این جلسه مقرر شد اعضای ستاد نسبت به تشکیل کمیته های مربوطه اقدام و برنامه های خود را برای معرفی شهرستان، پذیرایی از میهمانان و گردشگران نوروزی را برای ارائه در جلسه بعدی ستاد به دبیرخانه این ستاد ارسال نمایند.