فرماندار بهاباد؛ تمام دستگاه ها باید وظايف خود را برای مقابله با ويروس كرونا انجام دهند

فرماندار بهاباد؛ تمام دستگاه ها باید وظايف خود را برای مقابله با ويروس كرونا انجام دهندبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه کارگروه بهداشت و سلامت شهرستان بهاباد صبح امروز چهارشنبه 14 اسفندماه 98 با محوریت پیشگیری از کرونا ویروس به ریاست فرماندار بهاباد و باحضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و اعضای کارگروه در محل فرمانداری برگزار شد.  

فرماندار بهاباد ضمن ضمن قدردانی از اقدامات صئورت گرفته توسط مسئولین شهرستان برای پیشگیری کرونا ویروس، بر ضرورت هماهنگی و همکاری تمام دستگاه ها در این خصوص تاکید نمود و گفت: تمام دستگاه ها باید وظايف خود را برای مقابله با ويروس كرونا انجام دهند.

"محمدمهدی خانی زاده" با بیان اینکه تاکنون هیچ موردی از ابتلای اهالی این شهرستان به کرونا ویروس گزارش نشده است افزود: انشاءا... با حفظ آرامش و رعایت نکات بهداشتی می توانیم از این بحران به سلامت گذر خواهیم نمود.

ارائه آموزش های ویژه به کارفرمایان و کارگران خدمات شهری، تعیین محل و دفن زباله های عفونی و غیر عفونی شهرستان طبق دستورالعمل ارسالی دانشگاه علوم پزشکی، ضد عفونی کردن نانوانی ها و مساجد، تست مداوم سلامت کارگران نانوایی و متصدیان فروش مواد غذایی و ممنوعیت فروش اجناس غیر بهداشتی و بدون بسته بندی توسط اصناف از برخی مصوبات بود.