فرماندار بهاباد؛ اهمیت رعایت پدافند غیرعامل برای مردم تبیین شود

فرماندار بهاباد؛ اهمیت رعایت پدافند غیرعامل برای مردم تبیین شودبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی و بسیج صبح امروز 14 آبان 97 با حضور فرماندار بهاباد، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و اعضای شورای تأمین شهرستان در محل فرماندهی انتظامی شهرستان برگزار شد.

فرماندار بهاباد طی سخنانی به بیان اهمیت توجه به پدافند غیرعامل پرداخت و گفت: رعایت اصول پدافند غیرعامل، کشور را از تجاوز و تهدیدهای دشمن در تمامی زمینه ها مصون می دارد.

"محمدمهدی خانی زاده" با اظهار اینکه تاکنون پدافند غیرعامل در بسیاری از حوزه های حساس به درستی رعایت نشده است گفت: آینده را نمی توان پیش بینی کرد و به تبعیت عقلانی، انسان باید تدابیر لازم را برای تهدیدها بیندیشد و با آینده نگری، پدافند غیرعامل را جدی بگیریم.

وی افزود: دشمن هیچگاه دست از کینه ورزی بر نداشته و همیشه به فکر براندازی نظام است و امروز هم با شناسایی نقاط ضعف از طریق جنگ تبلیغاتی و جنگ نرم در حال فعالیت است که یکی از آنها جنگ اقتصادی است که باید با پدافند اقتصادی با آن مقابله کرد.

خانی زاده با تأکید بر اینکه باید اهمیت رعایت پدافند غیرعامل برای مردم تبیین شود افزود: درجنگ اقتصادی مردم نیز بستر و هدف جنگ هستند و نقش مردم بسیار مهم و حائز اهمیت است و لذا باید واقعیت ها و دستاوردهای نظام به مردم گفته شود تا با اتحاد و همدلی، آسیب پذیری جنگ اقتصادی کاهش یابد.