فرماندار بهاباد؛ اعتماد به نفس و خودباوری رمز پیشرفت انقلاب است

فرماندار بهاباد؛ اعتماد به نفس و خودباوری رمز پیشرفت انقلاب استبه گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان بهاباد؛ آیین زنگ گلبانگ انقلاب صبح امروز 12 بهمن 98 همزمان با نخستین روز از آغاز دهه مبارک فجر، به مناسبت چهل و یکمین سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) به میهن اسلامی  با حضور فرماندار بهاباد، امام جمعه، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری، جمعی از مسئولین و فرهنگیان در محل هنرستان کشاورزی قدس بهاباد برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این مراسم با بیان اینکه انقلاب اسلامی با اتکا به قدرت لایزال الهی، حفظ وحدت و همدلی ملت، وجود رهبری شجاع و آگاه در مقابل رژیم طاغوت شکل گرفت و به پیروزی رسید گفت: حضرت امام خمینی(ره) از همان اوایل انقلاب بر روی موضوع « ما می توانیم» تاکید داشتند و با تکیه بر روی این شعار اساسی، حس اعتماد به نفس و خودباوری در میان مردم را به عنوان یک دستاورد بزرگ انقلاب مطرح کردند.

"محمدمهدی خانی زاده" تاکید کرد: اگر این اعتماد به نفس و خودباوری در میان دانش آموزان و نسل آینده ساز جامعه نهادینه شود، کشور همچنان در اوج عزت و اقتدار باقی خواهد ماند و روز بروز بر پیشرفت های آن افزوده می شود.

وی با بیان اینکه با تمام مشکلات اهداف انقلاب را دنبال می کنیم، افزود: مردم ما امروز با سربلندی، عزت و سرافرازی در بهار دلپذیر چهلمین و یکمین سالگرد انقلاب پیروزی را جشن می گیرند.

خانی زاده اظهارداشت: زنگ انقلاب اسلامی؛ زنگ بیداری، مقاومت و استکبار ستیزی ملت ایران  در مقابل مستکبران جهان است؛ این روز پر افتخار که آغاز دهه فجر است، یادآور جانفشانی های ملت ایران با رهبری امام خمینی(ره) و تشکیل نظام جمهوری اسلامی ایران است.

امام جمعه بهاباد با تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و آغاز جشن های دهه فجر بر حضور پر شکوه مردم و دانش آموزان در برنامه های دهه فجر تاکید کرد .

حجت الاسلام علی اکبر ابراهیمی بشکانی طی سخنانی به بیان  تفاوت نسل های انقلاب پرداخت و گفت: انقلاب اسلامی از آغاز شکل گیری تاکنون ، نسل های متعددی را پشت سر گذاشته است؛ ما یک نسل تاریخ ساز اسلام داشتیم و امروز یک نسل تاریخ خوان انقلاب داریم.

وی جریان انقلاب اسلامی را تداوم راه انبیاء الهی دانست و گفت: دشمن در صدد کمرنگ کردن ارزش های انقلاب اسلامی است و لذا می طلبد برای مقابله با جنگ روانی دشمن، با انجام کارهای فرهنگی و تحقیقاتی در جهت اینکه چه مشکلاتی در کشور بود که منجر به این انقلاب شد به ویژه برای نسل جوان اقدام نمود.

گفتنی است رژه موتوری، استقبال از کاروان نمادین حضرت امام(ره) و گلباران قبور مطهر شهدا  از دیگر برنامه های نخستین روز دهه فجر انقلاب در شهرستان بهاباد بود.