فرماندار بهاباد؛ اشتغال پایدار، نیازمند حمایت از سرمایه گذاران است

فرماندار بهاباد؛ اشتغال پایدار، نیازمند حمایت از سرمایه گذاران استبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ سه شنبه 21 فروردین97 جلسه ای به منظور بررسی و رفع مشکلات کارخانه کیمیاداران کویر، با حضور مهندس خانی زاده فرماندار بهاباد، نیکجو مدیر این کارخانه، حسینی پور رئیس توزیع برق شهرستان، محمدی جانشین رئیس شرکت آب منطقه ای بهاباد و تعدادی از مدیران داخلی این کارخانه در رابطه با تأمین آب مورد نیاز و رفع مشکلات شبکه برق در محل این کارخانه برگزار و تصمیمات لازم برای رفع آنها اتخاذ شد.

 

فرماندار بهاباد در این جلسه به بیان مطالبی پیرامون رابطه تولید و اشتغال پرداخت و گفت: وقتی چرخ صنعت یک کارخانه یا مرکز تولیدی فعال باشد موجب تداوم اشتغال خواهد شد. 

 

"محمد مهدی خانی زاده" افزود: صنایع کوچک و بزرگ در شهرستان به واسطه اشتغالزایی که ایجاد کرده اند نیازمند حمایت هستند تا این اشتغال پایدار بماند و در این رابطه هرگونه حمایت از سرمایه گذاران در جهت رفع مشکلات آنها انجام خواهد شد.

 

مهندس خانی زاده باتوجه به مشکلات این کارخانه و با اشاره به سیاست های دولت تدبیر و امید برای حمایت از اشتغال و تولید، از ادارات آب منطقه ای و توزیع برق شهرستان خواست تا مشکلات مطرح شده را با همکاری و تعامل رفع نمایند.

 

در ادامه مهندس نیکجو مدیر کارخانه کیمیاداران کویر به بیان مشکلات و همچنین پروسه تولیدات این کارخانه پرداخت.

 

فرماندار بهاباد همچنین بعد از جلسه از خط تولید این کارخانه که در زمينه توليد کود مواد شيميايی، اسيد فسفريک و اسید سولفوریک فعالیت می کند بازدید نمود.