عملیات اجرایی کارخانه گندله سازی و شبکه گاز شهری بهاباد آغاز شد

عملیات اجرایی کارخانه گندله سازی و شبکه گاز شهری بهاباد آغاز شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ همزمان با ششمن روز از هفته دولت، عملیات اجرایی کارخانه گندله سازی بهاباد، شبکه گاز شهری بهاباد و آبیاری زیرسطحی اراضی کشاورزی چاه چمران بهاباد با حضور استاندار یزد شروع شد.  

استاندار یزد و هیئت همراه در بدو ورود به شهرستان بهاباد سكوی مسافر ایستگاه راه آهن بهاباد را با اعتبار سه میلیارد ریال افتتاح نمود و سپس طی مراسمی که در محل احداث مجتمع گندله سازی بهاباد برگزار شد عملیات احداث این مجتمع با اعتباری بالغ بر 6000 میلیارد ریال و مشاركت بخش خصوصی شروع شد.

سیدمحمد میرمحمدی و هیئت همراه در ادامه سفر خود با حضور در گلزار شهدای روستای احمدآباد با قرائت فاتحه و اهدای گل، به مقام شامخ شهیدان ادای احترام نمودند.

وی همچنین طرح آبیاری زیرسطحی 130 هکتار از اراضی کشاورزی چاه چمران بهاباد با اعتبار 20 میلیارد ریال را کلنگ زنی نمود.

شروع شبکه گاز شهری بهاباد بااعتبار 100میلیارد ریال، شامل 51 کیلومتر شبكه توزیع پلی اتیلن، هشت كیلومتر مربع خط تغذیه فولادی، یک ایستگاه CGS با ظرفیت 30 هزار متر مکعب بر ساعت، یک ایستگاه TBS با ظرفیت 10 هزار متر مکعب بر ساعت، یک ایستگاه TBS با ظرفیت پنج هزار متر مکعب بر ساعت و قابلیت نصب 2000 انشعاب از دیگر پروژه هایی بود که عملیات اجرایی آن با حضور استاندار شروع شد.