عزم جدی برای ساماندهی گلزار شهدای بهاباد

عزم جدی برای ساماندهی گلزار شهدای بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ به منظور ساماندهی و تکمیل گلزار شهدای بهاباد جلسه ای صبح امروز به ریاست فرماندار بهاباد و باحضور جمعی از خانواده های معظم شهدا، شهردار بهاباد و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد با اینکه مدیون خون شهدا و ایثارگری های خانواده های آنها هستیم گفت: انقلاب اسلامی حاصل خون فرزندان ایران اسلامی است و خانواده معظم شهدا وارثان اصلی این انقلاب هستند.

"محمدمهدی خانی زاده" گلزار شهدا را یکی از فضاهای شاخص عنوان نمود و گفت: ساماندهی گلزار شهدا یک کار فرهنگی و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و لذا می طلبد طرحی مناسبت برای تکمیل فضای داخلی و بیرونی گلزار شهدای بهاباد تهیه شود.  

وی ضمن اعلام هرگونه حمایت جهت تکمیل و اتمام پروژه بر استفاده از ظرفیت خیرین نیز تأکید نمود و گفت: بطور یقین هر کسی که در این امر معنوی مشارکت کند اجرش را از شهدا خواهد گرفت.

تکمیل یادمان گلزار شهدای بهاباد با اولویت فضای داخلی، تعیین یک نفر نماینده از خانواده ها شهدا و ارائه طرح مناسبت از نظر فرهنگ و معنوی جهت تکمیل این یادمان از برخی تصمیماتی بود که مطرح گردید.