طرح تخصیص سوخت براساس عملکرد ناوگان حمل و نقل عمومی اجرا می‎شود

طرح تخصیص سوخت براساس عملکرد ناوگان حمل و نقل عمومی اجرا می‎شودبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه ای به منطور تبیین و هماهنگی مراحل اجرایی اختصاص سوخت براساس پیمایش به ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری شهرستان بهاباد با حضور مدیرکل و معاونین اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان، فرماندار بهاباد، رؤسای ادارات مرتبط در محل فرمانداری برگزار شد.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان در این جلسه به تشریح جزئیات طرح و وظایف ادارات شهرستان پرداخت و گفت: براساس مصوبه هیئت وزیران از ابتدای اردیبهشت ماه سالجاری تعیین سهمیه سوخت به ناوگان حمل و نقل و پایانه های مسافربری بر اساس مسیر پیمایش شده محاسبه خواهد شد.

محمدرضا بشیری اظهار داشت: براساس این دستورالعمل تمام اتوبوس ها، مینی بوس ها، کامیونها و کامیونت هایی که از حوزه شهری خارج می شوند ملزم به دریافت صورت وضعیت و بارنامه می باشند.

وی از رانندگان و صاحبان ناوگان عمومی بار و مسافر خواست تا با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و تکمیل مدارک اقدام به دریافت کارت هوشمند ناوگان کنند.

همچنین در ادامه این جلسه حاضرین در جلسه ابهامات و مشکلات احتمالی موجود در دستورالعمل را بیان نمودند و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.