شورای پشتیبانی سواد آموزی شهرستان بهاباد تشکیل جلسه داد

شورای پشتیبانی سواد آموزی شهرستان بهاباد تشکیل جلسه دادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش بهاباد جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی شهرستان بهاباد با حضور امین الرعایا معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان، معینی رئیس سواد آموزی استان، محمدی کارشناس سنجش سواد آموزی استان در محل فرمانداری بهاباد برگزار شد.

اقبال فرماندار و رئیس شورای پشتیبانی سواد آموزی شهرستان با اشاره به جایگاه علم و سواد آموزی در دین مبین اسلام از همه، بخشداران، رؤسای دستگاه های اجرایی  و دهیاران خواست در این خصوص تلاش نموده و با شورا کمال همکاری و همراهی را داشته باشند.
عبداللهیان رئیس اداره آموزش و پرورش و دبیر این شورا نیز ضمن ارائه گزارش کاملی از اقدامات صورت گرفته در این شورا جهت شناسایی و جذب افراد بیسواد، پیشنهاد نمود از هر اداره و دستگاه اجرایی شهرستان یک نفر به عنوان رابط سواد آموزی به شورا معرفی تا با همکاری همه دستگاه ها به حول و قوه الهی این شهرستان به عنوان اولین شهرستان استان به زودی پایان بیسوادی را جشن بگیرد.
امین الرعایا معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان نیز ضمن ارائه گزارش تصویری از فعالیت های معاونت  سواد آموزی استان  به ارائه آمار و ارقام مربوطه در استان پرداخت و با اشاره به سخنانی از مقام معظم رهبری(مدظله العالی) سواد آموزی را از عوامل اصلی ماندگاری انقلاب اسلامی دانست و با ذکر مصوبات هیأت محترم دولت و وزارت آموزش و پرورش در خصوص سواد آموزی از حاضرین خواست نسبت به اجرایی شدن این مصوبات اهتمام نمایند.
در ادامه هر یک از اعضا با ارائه گزارشی از اقدامات مجموعه زیر نظر خود در زمینه سواد آموزی مشکلات و مسائل موجود را بیان نمودند و جهت رفع این موانع و مشکلات تصمیم گیری شد.