شهرستان بهاباد در مسیر محرومیت زدایی/ ایجاد زیرساخت‌ها و رفع مشکل اشتغال، راهبردهای استان در شهرستان بهاباد

شهرستان بهاباد در مسیر محرومیت زدایی/ ایجاد زیرساخت‌ها و رفع مشکل اشتغال، راهبردهای استان در شهرستان بهابادنشست مشترک استاندار یزد و مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره بنیاد علوی، روز پنجشنبه 23 مردادماه 99 به‌منظور امضای تفاهم‌نامه‌ای برای محرومیت زدایی، توانمندسازی شهرستان بهاباد و ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی، با حضور جمعی از مسئولین استان در سالن حمیدیا استانداری برگزار شد.

استاندار یزد در این نشست بهاباد را شهرستانی با ظرفیت‌های عظیم معدنی دانست که اقدامات بنیاد علوی در آن می‌تواند تحول آفرین و موثر در آبادانی و توسعه این شهرستان باشد.
"محمدعلی طالبی" افزود: باید با هم افزایی و هماهنگی بین نهاد‌های عمومی از جمله بنیاد علوی، دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی بکوشیم کارنامه درخشانی از خدمت رسانی و محرومیت زدایی در این شهرستان داشته باشیم.
مدیر عامل بنیاد علوی نیز اصلی‌ترین رویکرد و ماموریت این بنیاد را توانمند سازی محرومین در مناطق مختلف کشور دانست و افزود: این موضوع یکی از وظایف مهم ما در این بنیاد است که با الگوی پیشرفت و آبادانی دنبال می‌شود.
منصوری افزود: در بسیاری از مناطق کشور از جمله بهاباد علیرغم محرومیت‌های زیادی که داریم کار‌های بزرگی هم انجام شده است ولی هنوز جای کار بسیار است.
وی گفت: همه بازدید‌های لازم از بهاباد انجام شده و از امروز فعالیت‌های این بنیاد به منظور شناسایی و رفع نیاز‌ها در زمینه‌های مختلف بخصوص اشتغال دنبال می‌شود

مدیر عامل بنیاد علوی نیز اصلی‌ترین رویکرد و ماموریت این بنیاد را توانمند سازی محرومین در مناطق مختلف کشور دانست و افزود: این موضوع یکی از وظایف مهم ما در این بنیاد است که با الگوی پیشرفت و آبادانی دنبال می‌شود.
"محسن منصوری" افزود: در بسیاری از مناطق کشور از جمله بهاباد علیرغم محرومیت‌های زیادی که داریم، کار‌های بزرگی هم انجام شده است ولی هنوز جای کار بسیار است.
وی گفت: همه بازدید‌های لازم از بهاباد انجام شده و از امروز فعالیت‌های این بنیاد به منظور شناسایی و رفع نیاز‌ها در زمینه‌های مختلف بخصوص اشتغال دنبال می‌شود.

گفتنی است معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار نیز به عنوان مسئول اصلی پیگیری این اقدامات از سوی استاندار تعیین شد.
اقدامات بنیاد علوی در بهاباد بیشتر به منظور محرومیت زدایی در بخش‌های مختلف، ایجاد اشتغال پایدار و فراهم کردن زیر ساخت‌های لازم برای کمک به توسعه این شهرستان خواهد بود./