شهرستان بهاباد در دومین نمایشگاه توانمندی روستائیان و عشایر در تهران شرکت می کند

شهرستان بهاباد در دومین نمایشگاه توانمندی روستائیان و عشایر در تهران شرکت می کندبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ به منظور حضور شهرستان بهاباد در دومین نمایشگاه توانمندی روستائیان و عشایر که در تهران برگزار می شود جلسه ای به ریاست معاون فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و آسفیچ و مسئولین ادارات مرتبط در محل فرمانداری برگزار شد.

معاون فرماندار بهاباد هدف از برگزاری این نمایشگاه را نمایش ظرفیت و توانمندي روستاها در راستای ایجاد اشتغال روستایی و تحقق اقتصاد مقاومتی عنوان نمود و گفت: جامعه روستایی وظیفه اصلی تولید را بر عهده دارد که با استفاده از ظرفیت های بالقوه ای که در روستاها وجود دارد می توان اهداف اقتصاد مقاومتی را تحقق بخشید.

محمد هوشمند افزود: حضور روستائیان باعث آشنایی بازدیدکنندگان از استعدادها و توانمندیهای روستائیان و در نهایت عرضه محصولات تولیدی در روستاها بدون واسطه و رونق اقتصادی روستا می شود.

وی در ادامه روند برگزاري نمايشگاه را تشريح و بر همكاري اعضاي كارگروه تأکید نمود و سپس در خصوص استفاده از تمام ظرفیتهای موجود در روستاهای شهرستان جهت ارائه در نمایشگاه بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

دومین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر  از 15 الي 18 دي ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار مي گردد.