شركت در دور دوم انتخابات، تكمیل كار نیمه تمام هفتم اسفند

شركت در دور دوم انتخابات، تكمیل كار نیمه تمام هفتم اسفندبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد در پیامی مردم شریف و همیشه در صحنه شهرستان بهاباد را به حضورگسترده و باشکوه درمرحله دوم  انتخابات  دهمین دوره مجلس شورای اسلامی دعوت نمود.

متن پیام عباس اقبال به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم فهیم و ولایت مدار شهرستان بهاباد در روز هفتم اسفند با مشاركت 95 درصدی در انتخابات شرکت نمودند و بار دیگر حمایت خود را از نظام و انقلاب اسلامی ثابت كردند.

بدون شک انتخابات دهم اردیبهشت ماه نیز در تاریخ ایران اسلامی روز به یاد ماندنی و حماسه ای ماندگار است و مردم با همان انگیزه‌ای که در دور اول انتخابات شرکت کردند در 10 اردیبهشت هم پای صندوق‌های رأی حضور یابند و کار نیمه تمام انتخابات هفتم اسفند را به بهترین نحو تكمیل نمایند.

اینک زمینه برای حضور صد در صدی مردم شهرستان بهاباد در انتخابات پیش رو فراهم است و از مردم همیشه در صحنه بهاباد دعوت می نمایم تا با شرکت در این حماسه سیاسی زمینه تشکیل مجلسی توانمند را با انتخاب فرد اصلح فراهم نمایند؛ به طور قطع، آثار مثبت حضور پرشكوه مردم پای صندوق های رأی در ابعاد داخلی و خارجی در سطح منطقه و بین الملل موجب تضمین امنیت ملی و ارتقای اقتدار ایران اسلامی در منطقه خواهد شد.