شامگاه اقتدار در بهاباد برگزارشد

شامگاه اقتدار در بهاباد برگزارشددر نخستین روز از برگزاری رزمایش الی بیت المقدس شامگاه اقتدار با حضور بسیجیان گردان بیت المقدس و کوثر خواهران ، امام جمعه، معاون فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی خانواده معظم شهداء، جانبازان و رزمندگان دوران دفاع مقدس در اردوگاه قدس بهاباد محل برگزاری این رزمایش برگزار شد.

 

امام جمعه بهاباد  در این مراسم گفت: برگزاری اینگونه رزمایش ها ثابت می کند این ملت آمادگی کامل دارد تا کوچکترین تحرکی را از سوی دشمن دید پاسخگو باشد.

حجت الاسلام سیف الله دهقانی با بیان اینکه مردم ایران رهبر خود را تنها نخواهند گذاشت تصریح کرد: ایمان، بصیرت و آگاهی از ویژگی‏های بارز بسیجیان است و این ایمان و آگاهی باید روز به روز تقویت شود، چرا که ایمان و معرفت رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس اگر نبود، امروز ما در چنین جایگاهی قرار نداشتیم.

خطیب جمعه بهاباد به امتیاز سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: امتیاز شما سربازان نظام جمهوری اسلامی از دیگر سربازان دنیا این است که سربازان نظام جمهوری اسلامی ایران در سایه اشارات ولی امر مسلمین هستند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان از همان روز اول به دنبال سرنگونی انقلاب بودند، افزود: دشمنان تمام سعی خود را کردند که دوباره بر سرنوشت این ملت مسلط بشوند ولی به واسطه حضور جانانه مردم در سازمان بسیج وصحنه های گوناگون انقلاب اسلامی دشمن با شکست مواجه شد.

 

رزمایش الی بیت‌المقدس همزمان با سراسر استان با مانور دو روزه گردان‌های واکنش سریع بیت‌المقدس عاشورا و الزهرا شهرستان از حوزه شهید شوشتری آسفیچ و شهید محلاتی بهاباد در روزهای 5و6 اسفند ماه سالجاری در شهرستان بهاباد برگزار شد.