سومین جلسه ستاد دهه فجر شهرستان برگزار شد

سومین جلسه ستاد دهه فجر شهرستان برگزار شد


سومین جلسه ستاد دهه فجر شهرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ سومین جلسه ستاد دهه فجر شهرستان با حضور دبیر ستاد دهه فجر استان، فرماندار و سایر اعضای ستاد برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این جلسه بر مردمی بودن و حضور پرشور و پررنگ تر مردم از سال قبل تأکید نمود.

وی اجرای برنامه های جدید و جذاب در دهه فجر را خواستار شد و گفت: وظیفه ما این است که بستر سازی کنیم تا بتوانیم برنامه های متنوع و خوبی را در سطح شهرستان داشته باشیم.

"مصطفی سالاری" با بیان اینکه دشمنان انقلاب، راهپیمایی ها و همه برنامه‌های ما را زیر نظر قرار می‌دهند گفت: نقش مؤثر و راهبردی مردم در صحنه های مختلف مورد نیاز انقلاب است و امروز هم با حضور در برنامه های دهه فجر، انقلاب اسلامی را یاری نمایند و مراقب باشیم حرکتی انجام نشود که دشمن بتواند از آن سوء استفاده کند.

وی همچنین فضا سازی و تزئین نمودن سطح شهر و روستاها را خواستار شد.

وی گفت: دانش آموز محور بودن برنامه های دهه فجر در مدارس و محور قرار دادن مساجد در اجرای برنامه های امسال همت همه دستگاه های مسئول را می طلبد.

دبیر ستاد دهه فجر استان یزد بر اجرای برنامه‌ های شاد و مفرح در دهه فجر تأکید نمود و گفت: با توجه به اهمیت جشن پیروزی انقلاب اسلامی، فضاسازی های با نشاط و برپایی جشن های شاد و سرور آفرین می‌تواند به نشاط بیشتر مردم منجر گردد.

"سعید زارع"همچنین بر باکیفیت بودن برنامه ها، جاذبه های بصری، جوان گرایی و برگزاری برنامه ها با حضور اقشار مختلف مردم تأکید نمود و گفت: دشمن عدم حضور مردم در جشن ها را هدف قرار داده است و باید با ایجاد انگیزه و تغییر در برنامه ها آن را حنثی نماییم.

در ادامه اعضای کمیته های ستاد دهه فجر شهرستان برنامه ها و پیشنهادات خود را مطرح كردند.

آذین بندی، رژه موتوری از محل شهدای گمنام تا بهشت محمدی، نورافشانی و بانگ الله اکبر، میهمانی لاله ها، برگزاری محافل انس با قرآن، جشنواره فیلم مردمی عمار، برپایی نمایشگاه کتاب، ارسال پیامک جملات و توصیه های امام و رهبری، تجلیل از زندانیان سیاسی دوران ستم شاهی، برگزاری جشن بزرگ پیروزی در مجتمع فرهنگی هنری ملاعبدالله، برگزاری برنامه های فرهنگی مذهبی هنری و مسابقه در مدارس، برگزاری مسابقات ورزشی، همایش پیاده روی خانوادگی، کوهنوردی، برگزاری همایش و نشست های روشنگری و بصیرت افزایی، گلبانگ انقلاب در کلیه مدارس و همچنین افتتاح دفتر خدمات پلیس +10 و افتتاح پروژه های عمرانی از جمله برنامه های شاخص شهرستان اعلائم شد.