سفر یک روزه مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد به شهرستان بهاباد

سفر یک روزه مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد به شهرستان بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهاباد، شیرزاد مدیر کل آموزش و پرورش استان به منظور بررسی مسائل و مشکلات آموزش و پرورش شهرستان بهاباد به این شهرستان سفر نمود.

احمد شیرزاد در ابتدای سفر خود به بهاباد که به اتفاق آقایان قانع و وافی رؤسای روابط عمومی و حراست اداره کل آموزش و پرورش و در روز سرد پائیزی سوم آذر ماه 95 صورت می گرفت در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بهاباد حضور یافت.

در این جلسه شورای آموزش و پرورش که علاوه بر مدیر کل آموزش و پرورش، امام جمعه، فرماندار، مدیر آموزش و پرورش و سایر اعضاء همیشگی شورا، بخشداران مرکزی و آسفیج، برخی روسای ادارات و نهادها، فرماندهان نظامی و انتظامی و تعدادی از پیشکسوتان تعلیم و تربیت و روسای سابق آموزش و پرورش شهرستان بهاباد نیز حضور داشتند پس از ارائه گزارش کاملی از عملکرد و فعالیت های شورا و مدیریت آموزش و پرورش بهاباد ،مسائل و مشکلات تعلیم و تربیت و آموزش و پرورش این شهرستان مطرح و آقای شیرزاد به آنها پاسخ داد.

در ادامه مدیر کل آموزش و پرورش استان با حضور در هنرستان دخترانه الزهرا بهاباد، نماز ظهر و عصر را همراه با دانش آموزان این هنرستان و  به امامت حجه الاسلام دهقانی امام جمعه شهرستان اقامه نمود.

برنامه بعدی روز پر کار مدیر کل آموزش و پرورش شرکت در جلسه هم اندیشی مدیران مدارس شهرستان بهاباد بود. در این جلسه نیز تعدادی از مدیران به نمایندگی از مدیران مقاطع مختلف تحصیلی به بیان مسائل و مشکلات مربوط به مقطع خود پرداختند و آقای شیرزاد نیز ضمن تقدیر و تشکر از مدیران مدارس به مسائل مطرح شده پاسخ داد.

شیرزاد در این جلسه با بیان اینکه کلید توسعه جامعه و آموزش و پرورش هر کشوری در دستان معلمان و دبیران ان جامعه می باشد از برنامه های وزارت آموزش و پرورش برای بهبود کمی و کیفی آموزش و پرورش بر اساس سند تحول بنیادین و نیز بهبود وضعیت رفاهی ومعیشتی فرهنگیان خبر داد.

نشست صمیمی با کارکنان اداری مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهاباد آخرین برنامه سفر شیرزاد به شهرستان بهاباد بود. در این نشست  نیز مدیر کل آموزش و پرورش استان  با صبر و حوصله به صحبت ها و مشکلات کارکنان اداری این مدیریت گوش فرا داده و برای رفع برخی از این مسائل قول مساعد داد.