سفر مدیرکل بهزیستی استان یزد به شهرستان بهاباد

سفر مدیرکل بهزیستی استان یزد به شهرستان بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ "محمدعلی عطابخش" مدیرکل بهزیستی استان یزد در سفر به شهرستان بهاباد از مرکز معلولین ذهنی ایرانمهر(پونه) بهاباد، مرکز سالمندان ابوفاضل و ساختمان در حال احداث مرکز جامع توانبخشی سالمندان بازدید نمود.

همچنین در نشستی با حضور فرماندار بهاباد، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار، رئیس شورای اسلامی شهرستان و رئیس اداره بهزیستی شهرستان، مسائل و مشکلات مددجویان تحت پوشش بهزیستی و کاهش آسیب های اجتماعی شهرستان بحث و تبادل نظر شد و تصمیماتی اتخاذ گردید.

فرماندار بهاباد در این نشست با بیان اینکه با هم افزایی می توان گام های اساسی در مسیر تأمین رفاه اجتماعی محرومین و نیازمندان برداریم بر توانمندسازی و ارتقای زندگی جامعه هدف بهزیستی تأکید نمود.

"محمدمهدی خانی زاده" افزود: باید با فراهم كردن بستر مناسب و هدفمند کردن تسهیلاتی که پرداخت می شود برای اشتغالزايی و كسب درآمد پایدار معلولان گام برداشت.

کمبود نیروی انسانی و چارت سازمانی اداره بهزیستی شهرستان، تشویق خیرین و پیگیری امور اداری برای تکمیل و راه اندازی ساختمان مرکز جامع توانبخشی سالمندان بهاباد، صدور مجوز برای راه اندازی اورژانس اجتماعی و کمپ ترک اعتیاد از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود.