سفر مدیرعامل بنیاد علوی به شهرستان بهاباد به روایت تصویر

سفر مدیرعامل بنیاد علوی به شهرستان بهاباد به روایت تصویربه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ مدیرعامل بنیاد علوی عصر امروز پنجشنبه 23 مردادماه 99 به همراه نماینده تمام الاختیار استاندار یزد در طرح توسعه شهرستان بهاباد از طرح های در حال اجرا و پروژه های نیمه تمام عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و حوزه سلامت این شهرستان بازدید نمود.

گلزارهای شهدای شهر بهاباد و روستای بنیز، گلخانه یک هکتاری بخش آسفیچ، احداث جاده روستاهای پرکان ـ پتکیگان و پل پرکان ـ ده جمال، ساختمان های در حال احداث موزه علوم طبیعی بهاباد، ساختمان حوزه علمیه بهاباد و مرکز جامع سلامت احمدآباد از جمله پروژه هایی بود که مورد بازدید قرار گرفت.

موزه علوم طبیعی بهاباد که یکی موزه های برتر کشور می باشد و خانه بومگردی آسفیچ از دیگر مکان هایی بود که وی بازدید نمود.

در پایان این بازدیدها نشستی در محل فرمانداری برگزار و برای ساماندهی و تکمیل پروژه های مذکور اعتباراتی نزدیک به 250 میلیارد ریال توسط بنیاد علوی اختصاص یافت.

تکمیل مجتمع های آبرسانی تمامی روستاهای بخش آسفیچ، مرمت و احیای قنوات، مساعدت به احداث زیرساخت های شهرک گلخانه ای و مجتمع دامداری آسفیچ، مساعدت به اجرای طرح های هادی روستایی بخش آسفیچ و مرکزی ، احداث ۲ کیلومتر از جاده ده جمال به پرکان، مساعدت به تکمیل گلزار شهدای بهاباد، مساعدت به احداث حوزه علمیه برادران، مساعدت به احداث مرکز جامع سلامت احمد آباد، مساعدت به گلزار شهدای بنیز و احمد آباد، مساعدت به تعمیر و تجهیز مدارس، مساعدت به تعمیر و تجهیز مساجد، مساعدت به احداث کانال های آبیاری و ... از برخی طرح هایی است که با مشارکت بنیاد علوی تکمیل و اجرا خواهد شد.

 

اخبار تکمیلی متعاقباً ارسال می شود.