سرپرست فرمانداری بهاباد از آغاز مراحل اجرایی انتخابات خبر داد

سرپرست فرمانداری بهاباد از آغاز مراحل اجرایی انتخابات خبر داد


سرپرست فرمانداری بهاباد از آغاز مراحل اجرایی انتخابات خبر داد

به گزارش كمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد، "مصطفی سالاری" ظهر پنج شنبه در مصاحبه با كمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات از آغاز مراحل اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خبر داد.

سرپرست فرمانداری بهاباد طی سخنانی اظهار داشت: ثبت نام از داوطلبان شركت در انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از روز دوشنبه مورخ 26/1/1392 در فرمانداری و بخشداریهای مركزی و آسفیچ آغاز و تا پایان وقت اداری روز یكشنبه مورخ 1/2/1392 ادامه خواهد یافت.

وی ادامه داد: همچنین به منظور تسهیل در امر ثبت نام، داوطلبان گرامی می توانند از روز شنبه مورخ 1392/1/24 تا پایان مهلت ثبت نام با مراجعه به دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ICT روستایی، اقدام به پیش ثبت نام نموده و از دفاتر مزبور شماره رهگیری دریافت و از تاریخ 1392/1/26 شخصاً با در دست داشتن اصل مدارك و شماره رهگیری به فرمانداری یا بخشداری مربوطه مراجعه و ثبت نام خود را تكمیل و نهایی نمایند.

سالاری با بیان اینکه زیر ساخت های لازم برای ستاد انتخابات شهرستان تدارک دیده شده است، گفت: شهرستان بهاباد آمادگی کامل برای برگزاری انتخاباتی پرشور را دارد و شرایط برای ثبت نام کاندیداهای انتخابات شوراهای اسلامی بهاباد فراهم است.

عالی ترین مقام اجرایی شهرستان در پایان مدارك مورد نیاز جهت ثبت نام را به شرح زیر اعلام كرد:

1- اصل شناسنامه عكس دار و دو نسخه تصویر كلیه صفحات آن

2- اصل كارت ملی و تصویر آن

3- اصل كارت پایان خدمت یا مدركی دال بر مشخص بودن وضعیت خدمت وظیفه عمومی و تصویر آن

4- چهار(4) قطعه عكس جدید 4 × 3

5- اصل و تصویر آخرین مدرك تحصیلی معتبر

6- اصل و تصویر گواهی پذیرش استعفا از سمت یا شغل جهت مشمولین ماده 28 قانون.

7- اصل و تصویر مدرك معتبر ایثارگری جانبازان، آزادگان و فرزندان شهدا جهت برخورداری از امتیاز یك مقطع تحصیلی بالاتر