سرپرست بخشداری مركزی بهاباد معرفی شد

سرپرست بخشداری مركزی بهاباد معرفی شد


سرپرست بخشداری مركزی بهاباد معرفی شد

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ در جلسه ای كه در محل فرمانداری و با حضور امام جمعه، سرپرست فرمانداری، مسئولین برخی از ادارات و دهیاران بخش مركزی برگزار شد، سرپرست بخشداری مركزی بهاباد معرفی شد.

در ابتدای این جلسه سرپرست فرمانداری بهاباد طی سخنانی از زحمات سه ساله بخشدار سابق تشكر كرد و گفت: از زحمات بخشدار سابق مركزی در طول سه سال خدمت در منطقه محروم بخش مركزی تشكر می كنم.

"مصطفی سالاری" افزود: در انتخاب بخشدار جدید نیز طبق اعتقادی كه به بومی بودن و از بدنه وزارت كشور بودن بخشداران دارم، فردی را پیشنهاد دادم كه هم بومی منطقه بوده و هم از بدنه وزارت كشور باشد تا هم به مسائل حوزه مربوطه آشنایی كامل داشته باشد و هم با محیط و سیاست های وزارت كشور آشنا باشد.

در ادامه امام جمعه بهاباد طی سخنانی هر آمدنی را رفتنی دانست و اظهار داشت: اگر رفتن نبود نمی آمدیم و اگر نمی رفتیم نوبت به دیگران نمی رسید اما باید بدانیم آنچه در زمان مسئولیت مهم است، شناخت وظیفه و انجام وظیفه است.

حجت الاسلام دهقانی افزود: انشاءا... به نحوی عمل كنیم كه موجبات اعتراض و ناخشنودی مردم را در پی نداشته باشد و بتوانیم رضایت نسبی مردم را كسب كنیم.

در ادامه جلسه معاون فرماندار، بخشدار سابق مركزی و رئیس شورای اسلامی بخش مركزی سخنانی را ارائه نمودند.

در پایان از تلاش های "محسن نعیمی" بخشدار مركزی تقدیر بعمل آمد و "محمد هوشمند بهابادی" به عنوان سرپرست بخشداری مركزی بهاباد معرفی شد.