سخنرانی فرماندار بهاباد در جمع نمازگزاران جمعه

سخنرانی فرماندار بهاباد در جمع نمازگزاران جمعه


سخنرانی فرماندار بهاباد در جمع نمازگزاران جمعه
 
به گزارش كمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد، "محمدرضا هدائی" در جمع باشكوه نمازگزاران جمعه حضور یافت و طی سخنانی خواستار حضور گسترده مردم در پای صندوق های رأی شد.
فرماندار بهاباد 12 اسفندماه را روز سرنوشت سازی برای كشور دانست و عنوان كرد: مردم باید با حضور گسترده در انتخابات، در سرنوشت خود و كشورشان سهیم شوند و دشمنان نظام را ناامید سازند.
هدائی در ادامه به تبلیغات رسانه های بیگانه جهت ایجاد دلسردی در مردم و القای نبود رقابت در بین كاندیداها اشاره كرد و افزود: طبق نظرسنجی های صورت گرفته، مردم در انتخابات پیش رو حضور باشكوهی خواهند داشت و امید دشمنان به دوری مردم از نظام به یأس و ناامیدی بدل خواهد شد.
وی سپس به ارائه گزارش كوتاهی از اولین مرحله آغاز انتخابات از تعیین معتمدین محلی تا اكنون پرداخت و گفت: برخلاف بسیاری از كشورهای جهان، مجریان و ناظران انتخابات در ایران از بطن مردم هستند و آنها بخش عظیمی از انتخابات را نظارت و اجرا می كنند.
رئیس هیأت اجرایی انتخابات شهرستان بر اهمیت مجلس شورای اسلامی تأكید كرد و افزود: باید با تحقیق و بررسی كافی كاندیدای اصلح را انتخاب كنیم و از نشستن نااهلان به جای شایستگان در جایگاه مهم نمایندگی مجلس جلوگیری كنیم.
هدائی در ادامه به بیان برخی از شرایط كاندیدای اصلح پرداخت و گفت: برنده اصلی انتخابات ملت ایران است و بازنده اصلی دشمنان نظام هستند.
وی همچنین روی كارآمدن افراد و حاكمان غیرصالح و نشستن نااهلان به جای شایستگان را از آفات عدم حضور گسترده مردم دانست.
فرماندار بهاباد همچنین از تعیین 22 شعبه اخذ رأی در سطح شهرستان خبر داد و گفت: مسئولان اجرایی، نظارتی و بازرسی ستاد انتخابات با آمادگی كامل خود را برای برگزاری انتخاباتی سالم و شكوهمند مهیا كرده اند.

وی در پایان خواستار حضور گسترده و بابصیرت مردم در انتخابات شد.