ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در بخش آسفیچ برگزار شد

ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در بخش آسفیچ برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد به نقل از روابط عمومی بخشداری آسفیچ؛ جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برنامه های هفته دفاع مقدس بخش آسفیچ صبح امروز مورخ 25 شهریور 97 به ریاست بخشدا رآسفیچ و با حضور فرمانده حوزه مقاومت شهید شوشتری، روحانیون، مسئولین ادارات بخش و  فرماندهان پایگاه به منظور هرچه باشکوه تر برگزار نمودن برنامه های هفته دفاع مقدس در محل حوزه مقاومت شهیدشوشتری برگزار شد.
بخشدارآسفیچ در این جلسه ضمن تسلیت به مناسبت ایام دهه محرم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس افزود: هفته دفاع مقدس یادآور تلاش، ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان و شهدای گرانقدری است که در سنگر دفاع مقدس برای پاسداری از میهن و ارزش های انقلاب اسلامی از جان خود گذشتند.
"محمد باقری" با بیان مطالبی در خصوص اهداف دشمنان و استکبار جهانی به خصوص امریکای جنایتکار در تحمیل هشت سال جنگ بر علیه کشور ایران اسلامی گفت: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با خون شهدا کشوری مقتدر در منطقه می باشد.
وی: می توان با  تدوین و اجرای برنامه های مختلف در جهت گرامی داشت هفته دفاع مقدس نسل سوم انقلاب را با ارزش های دفاع مقدس آشنا کرد.
باقری یادآور شد: هشت سال دفاع مقدس، درس های به ما می دهد که می توان با استقامت ، ایستادگی به عزت و سربلندی رسید.
کارگر، فرمانده حوزه مقاومت شهید شوشتری آسفیچ در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس،برگزاری رژه موتوری و شرکت در نماز جمعه عطرافشانی گلزار شهدا، دیدار و سرکشی از خانواده معظم شهدا،نشست بصیرتی و برپایی نمایشگاه عکس شهدا را از برخی برنامه های هفته دفاع مقدس در بخش آسفیچ عنوان نمود.