ستاد برگزاری نماز عید فطر در بهاباد تشکیل جلسه داد

ستاد برگزاری نماز عید فطر در بهاباد تشکیل جلسه دادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ به منظور هرچه باشکوه تر برگزار نمودن مراسم نماز عید سعید فطر، ستاد برگزاری نماز عید فطر شهرستان با حضور فرماندار، امام جمعه و برخی مسئولین ادارات و ارگان های مرتبط در محل فرمانداری بهاباد تشکیل جلسه داد.

فرماندار بهاباد ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادت امت اسلامی و تبریک پیشاپیش عید سعید فطر بر هر چه باشکوه تر برگزار نمودن نماز عید سعید فطر تأکید نمود و گفت: عید فطر روز تولد دوباره کسانی است که یک ماه با اخلاص کامل به جدال با نفس خود پرداختند و از این امتحان الهی سربلند بیرون آمدند و لذا ما وظیفه داریم در راستای برگزاری نماز باشکوه این روز تلاش کنیم.

"عباس اقبال" همچنین بر اهتمام مسئولین و دستگاه های خدمات رسان و اتخاذ تدابیر لازم توسط دستگاه های امنیتی تأکید نمود.

امام جمعه بهاباد با اشاره به لزوم پرداخت زکات فطره  از سوی روزه داران گفت: باتوجه به اینکه زکات فطره قبل از اقامه نماز عید فطر یا در نهایت تا ظهر باید پرداخت شود بایستی اطلاع رسانی لازم در این خصوص صورت گیرد.

"حجت الاسلام سیف ا... دهقانی" با توجه به اینکه مصارف زکات متفاوت می باشد گفت: صندوق هایی جهت دریافت زکات فطره، زکات کفاره و زکات سادات در محل برگزاری نماز عید فطر گذاشته شود.

در ادامه در خصوص آماده سازی مکان برگزاری نماز و تأمین امکانات مورد نیاز این مراسم بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

گفتنی است مراسم نماز عید سعید فطر در مصلی بهاباد (جنب بهشت محمدی) برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است میزان فطریه در بهاباد برای هر نفر 4500 تومان و برای کفاره روز 1200 تومان می باشد.