ساده انگاری بیماری کرونا، دورهمی های خانوادگی و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی، زمینه شیوع موج جدید کرونا در شهرستان بهاباد را فراهم می کند

ساده انگاری بیماری کرونا، دورهمی های خانوادگی و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی، زمینه شیوع موج جدید کرونا در شهرستان بهاباد را فراهم می کند



به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد گفت: ساده انگاری بیماری کرونا، دورهمی های خانوادگی و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی، زمینه شیوع موج جدید کرونا در شهرستان بهاباد را فراهم می کند.

"محمدمهدی خانی زاده" ضمن تقدیر و تشکر از همکاری کلیه اقشار مختلف شهرستان بهاباد برای رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی افزود: طی چند هفته گذشته با جلوگیری از تجمعات، دورهمی های خانوادگی و رعایت پروتکل های بهداشتی، شاهد کاهش آمار ابتلا به کرونا در شهرستان بوده ایم.

وی با اظهار اینکه عبور از بحران کرونا نیاز به صبر و همکاری مردم دارد، تصریح کرد: بررسی صورت گرفته نشان می دهد که کاهش آمار مبتلایان به کرونا، مجدداً باعث ساده انگاری از سوی مردم نسبت به این بیماری شده و درصد رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی روند نزولی پیدا کرده است.

مهندس خانی زاده ادامه داد: دورهمی های خانوادگی در حال افزایش می باشد که ادامه این روند قطعاً زمینه شیوع موج جدید بیماری را در شهرستان بهاباد فراهم می کند و با توجه به شیوع برخی بیماری های دیگر در این فصل، آمار فوتی ها نسبت به موج قبلی افزایشی تر خواهد بود.

وی افزود: از همه همشهریان عزیز درخواست می کنم که همانند چند هفته قبل، پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند و از دورهمی های خانوادگی پرهیز نمایند تا روند کاهشی ابتلا به کرونا ادامه دار باشد.