ساخت کارخانه گندله سازی بهاباد آغاز شد

ساخت کارخانه گندله سازی بهاباد آغاز شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ ساخت کارخانه گندله سازی بهاباد با حضور دکتر سلیمانی رئیس هیئت مدیره و مهندس فرشاد مدیرعامل شرکت فولاد غدیر ایرانیان، مهندس ابریشمی مدیر مجتمع معدنی و صنعتی چادرملو، دشتی مدیركل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین المللی استانداری یزد، فرماندار بهاباد، امام جمعه و شورای اسلامی شهر بهاباد آغاز شد.

رئیس هیئت مدیره شرکت فولاد غدیر ایرانیان و سرمایه گذار کارخانه گندله سازی بهاباد در آیین شروع به کار ساخت این کارخانه گفت: از امروز رسماً کار ساخت کارخانه گندله سازی بهاباد با زحمات استاندار یزد و فرماندار بهاباد و همه مسئولینی که کمک کردند شروع شد.

دکتر سلیمانی با بیان اینکه این مکان نزدیک راه آهن و با جاده اصلی ارتباط دارد و مسئله آب مورد نیاز آن هم حل شده است گفت: این منطقه یکی از مناطق خیلی خوبی است که امیدوارم با سرمایه گذاری که انجام دادیم بتوانیم در مدت سه تا چهار سال این واحد صنعتی را احداث و زمینه اشتغال برای جوانان منطقه فراهم شود.

وی گفت: میزان گندله سازی این واحد 5 میلیون تن است و سعی کردیم این کارخانه با استفاده از شرکت های داخلی و ماشین آلات خارجی نسبت به سایر کارخانه های مشابه، با هزینه کمتری احداث شود. 

"عباس اقبال" فرماندار بهاباد هم با بیان اینکه ساخت و راه اندازی این کارخانه یکی از خواسته های دیرینه مردم بهاباد است گفت: انشاا... با راه اندازی این کارخانه تحول عمده ای در اشتغال این شهرستان ایجاد شود.