ساختمان اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهاباد افتتاح شد

ساختمان اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهاباد افتتاح شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ در ششمین روز از دهه مبارک فجر98 باحضور "محمدعلی طالبی" استاندار یزد "عباس حیدری" مدیرکل حوزه استاندار، "محمود زارع" مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری، "حجت الاسلام عباس زارع" مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد، "محمدمهدی خانی زاده" فرماندار بهاباد، "حجت الاسلام بشکانی" امام جمعه بهاباد، معاونین فرماندار، بخشدار مرکزی، شورای اسلامی شهر بهاباد و جمعی از مسئولین، ساختمان اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهاباد با اعتبار چهار میلیارد ریال افتتاح شد.

استاندار یزد: 

جایگاه شهید و شهادت در جامعه تقویت شود/ضرورت توجه ویزه به رفع مشکلات جامعه ایثارگری

استاندار یزد در این مراسم طی سخنانی با بیان اینکه من خود را خادم خانواده شهدا و جامعه ایثارگری می دانم گفت: هر درخواست و مشکلی که از طرف جامعه ایثارگری مطرح می شود باید به آن توجه ویژه و نسبت به رفع آن اقدام نمود تا انشاء ا... بتوانیم در شهرستان ها جهت رفع مشکلات و تکریم خانواده شهدا قدم برداریم.

"محمدعلی طالبی" در بخش دیگر سخنان خود بر تقویت جایگاه شهید و شهادت در جامعه تأکید نمود و گفت: خون شهدا به ملت ایران امنیت و قدرت ایستادگی در مقابل استکبار را داده است که مطلبد برای پیشبرد اهداف مورد نظر از طریق شوراهایی همچون شورای هماهنگی امور ایثارگران، شورای توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استفاده نمود.

وی با بیان اینکه شهدا متعلق به همه مردم هستند و نباید از شهدا استفاده سیاسی کرد گفت: متأسفانه عده ای ارزش های متعالی انقلاب و جنگ تحمیلی و تلاشی که نیروهای مسلح در دفاع از حریم امنیت و مدافعان حرم را زیر سؤال می برند و از طرفی  هم افرادی دستاوردهای انقلاب و دفاع مقدس را به نفع خود و گرایش سیاسی خودشان مصادره می کنند.

طالبی تصریح کرد: شهادت سرباز ولایت شهید سلیمانی و حضور کم نظیر مردم در مراسم تشییع این شهید والامقام نشان داد هرکس برای فقط خدا به مردم خدمت کند یا رنگ و عطر شهادت داشته باشد مورد تکریم همه مردم با هر گرایش و سلیقه خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: چنین عزتی را باید پاس بداریم و به ارمغان بیاوریم و با اتکا به این سرمایه های عظیمی که در اختیار داریم، راه عزت مندانه خود ر ا در مسیر استقلال و آزادی جمهوری اسلامی حفظ کنیم.