زن در خانواده، پشتیبان کار و تلاش همسرش است

زن در خانواده، پشتیبان کار و تلاش همسرش استبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ در جلسه ای که به مناسبت سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری و فرماندار بهاباد در محل فرمانداری برگزار شد، از بانوان شاغل و همسران کارمندان فرمانداری، بخشداری های مرکزی و آسفیچ تجلیل بعمل آمد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری یزد در این مراسم با تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی همسران کارمندان فرمانداری و بخشداری های تابعه گفت: زندگی مشترک، یک تلاش جمعی و مشترک است و هرکسی به کاری مشغول است؛ زن در خانواده هم زمینه را برای رشد و تربیت فرزندان و هم برای ارتقاء راه و شرایط کاری همسر خود فراهم می کند و در واقع پشتیبان کار و تلاش همسرش است.

احمد ترحمی با بیان اینکه هر روز، روز زن و مادر است گفت: این روز به عنوان نمادی از تلاش یک زن مسلمان ایرانی نامگذاری شده است و به خاطر تلاش ها و همه محبت هایی که در حق همه ما می شود در واقع هر روز باید روز زن باشد.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نامگذاری سال 95 به سال "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" گفت: ان شاءا... در سال 95 شاهد رونق هرچه بیشتر اقتصاد در کشور، رشد اشتغال، خارج شدن از رکود و تورم و توجه بیشتر به تولید داخلی باشیم.

ترحمی تصریح کرد: پایه های اقتصادی کشور و بنیان اقتصاد مقاومتی که تنها راهکار نجات جامعه ما است باید مستحکم باشد تا ایرانی سربلند و موفق، با همه ویژگی ها و خصوصیاتی که دارد در جهان مطرح باشد.

فرماندار بهاباد هم در این مراسم با تبریک سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن، گفت: زنان همواره باعث حرکت و پویایی در جامعه هستند و نقش آنها در پیشرفت و توسعه بر هیچ کس پوشیده نیست.

عباس اقبال با تقدیر از تلاش ها، صبر و همراهی بانوان همسر کارمندان فرمانداری و بخشداری های تابعه با تأکید بر لزوم همکاری و همدلی بین اعضای خانواده و تشریک مساعی  گفت: همراهی همسران کارمندان باعث شده است تا همکاران ما در فرمانداری بتوانند به نحو مطلوب تری به مردم خدمت رسانی کنند.