زنگ گلبانگ انقلاب در مدارس بهاباد طنین انداز شد

زنگ گلبانگ انقلاب در مدارس بهاباد طنین انداز شد


زنگ گلبانگ انقلاب در مدارس بهاباد طنین انداز شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ مراسم گلبانگ انقلاب صبح امروز در مدارس بهاباد و به صورت نمادین در دبیرستان دخترانه زینب(س) با حضور جمعی از مسئولین ادارات بهاباد برگزار شد.

رئیس آموزش و پرورش بهاباد در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب به ویژه شهدای دانش آموز  گفت: انقلاب اسلامی با فداکاری و تلاش های امام راحل و خون های پاک شهیدان به ثمر نشست.

"حسن عبداله ئیان" افزود: شهدای این مرز و بوم با نثار خون مطهرشان برای این کشور عزت آفریدند و اکنون ما امانت دار خون این شهدا هستیم.

وی با اشاره به وصیت نامه امام راحل گفت: وصیت امام (ره) درس خواندن است و اگر می بینید اکنون ایران جزء کشورهای برتر است و در زمینه انرژی هسته ای موفق شده ایم به برکت خون این شهیدان است.

 عبداله ئیان از دانش آموزان خواست وظیفه شان در قبال شهدا را ملاک خود قرار دهند و با تلاش و کوشش راه پیشرفت و ترقی را ادامه دهند تا انشاا... ایران اولین کشور در تولید علم باشد.  

در ادامه امام جمعه بهاباد با اشاره به انتخاب چادر به عنوان برترین حجاب گفت: در زمان شاه بی بند و باری بود به طوری که حیا و امنیت معنایی نداشت.

"حجت الاسلام دهقانی" افزود: اکنون پس از پیروزی انقلاب این نظام ثابت کرد که با حجاب می شود پیشرفت کرد.

وی ادامه داد: ایران در زمان شاه جزء کشورهای عقب مانده و منزوی بود به طوری که حتی توان ساخت یک مداد و سوزن را هم نداشت.

وی گفت: با حجاب هم می توان پیشرفت کرد و به برکت مردم این نظام به جایی رسیده است که نه تنها از لحاظ علم عقب تر نیست بلکه جلوتر هم هستیم و پیشرفت های علمی و نظامی، جمهوری اسلامی ایران را به یک کشور مقتدر تبدیل نموده است.