زنگ انقلاب در مدارس شهرستان بهاباد طنین انداز شد

زنگ انقلاب در مدارس شهرستان بهاباد طنین انداز شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ همزمان با سراسر کشور، مراسم  نمادین زنگ انقلاب در مدارس شهرستان بهاباد با حضور امام جمعه، فرماندار، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری، بخشدار مرکزی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان، جمعی از مسئولین و رؤسای ادارات و نهادهای شهرستان بهاباد، شورای اسلامی شهر و با شرکت دانش آموزان دبیرستان های میلاد، ریحانه و توسلی در محل سالن ورزشی ولایت برگزار شد.

"حجة الاسلام و المسلمین علی اکبر ابراهیمی بشکانی " امام جمعه بهاباد در این مراسم به تبیین دستاوردهای چهل ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه در حوزه علمی و آموزشی پرداخت و با مقایسه امکانات و توانمندی های علمی کشور در قبل و بعد از انقلاب دانش آموزان را به تلاش در طی کردن پله های علمی و آموزشی همراه با کسب معارف الهی و اخلاقی توصیه نمود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد نیز با  گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و یاد و خاطره شهیدان دفاع مقدس  دهه فجررا  فرصتی برای بیعت دوباره با آرمان‌های انقلاب، امام شهدا و رهبری دانست .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد با ببیان اینکه ترویج و تبیین دستاوردهای انقلاب برای نسل جدید به ویژه نوجوانان اهمیت مضاعفی دارد گفت: افراد به عنوان گردانندگان آینده کشور باید با ارزش‌های انقلابی تربیت شوند.

"حسن رزاقی" اضافه کرد: همه ما از برکات انقلاب استفاده می‌کنیم، پس خودمان را به صورت حقیقی باید مدیون انقلاب بدانیم، چراکه زمینه‌های پیشرفت و سعادت را انقلاب برای ما میسر کرده است.
وی تصریح کرد: انقلاب هدیه امام راحل به ملت ایران است که در آستانه چهل سالگی همچنان با اقتدار به پیش می رود و نسل جوان کشور از داشتن این سرمایه به خود می بالد.

اجرای سرود همگانی و خاطره گویی راویان انقلاب از دیگر برنامه های این مراسم بود.