زنگ استکبارستیزی در مدارس بهاباد نواخته شد

زنگ استکبارستیزی در مدارس بهاباد نواخته شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز 13 آبان 97 همزمان با روز ملی مبارزه استکبار جهانی و در مراسم میهمانی لاله ها، زنگ استکبار ستیزی در دبیرستان دخترانه ریحانه بهاباد با حضور فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان، فرمانده انتظامی شهرستان، مدیر آموزش و پرورش شهرستان و جمعی از معلمان و دانش آموزان، نواخته شد.

فرماندار بهاباد در این مراسم در این مراسم به بیان قسمتی از تاریخ پر فراز و نشیب کشور در قبل و بعد از انقلاب و مقایسه این دوران به خوی استکباری دشمنان ملت بزرگ ایران پرداخت.

"محمدمهدی خانی زاده" دانش آموزان را به مطالعه تاریخ این سرزمین توصیه نمود و گفت: دانش آموزان باید با بصیرت، آگاهی و ذکاوت خود، در مقابل توطئه ها و دسیسه های دشمنان ایستادگی و آنها را خنثی کنند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد هم در این مراسم به نقش دانش آموزان و دانشجویان در تحولات انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی اشاره نمود و گفت: آینده سازان جامعه در آن دوران نشان دادند که نسبت به آینده کشور خود حساس و مسئولیت پذیر هستند.

"حسن عبداللهیان" همچنین با بیان قسمت هایی از زندگی، ویژگی ها و وصیت نامه شهدای دانش آموز و دانشجو، دانش آموزان را به مطالعه زندگی و خاطرات این شهدای عزیز تأکید نمود.

در حاشیه این مراسم یاد و خاطره شهدای دانش آموز شهرستان بهاباد توسط دانش آموزان دبیرستان های میلاد و ریحانه گرامی داشته شد.

پخش کلیپ، اجرای سرود، قرائت دکلمه و وصیت نامه شهید دانش آموز شاخص شهرستان شهید " صادق زاده " از دیگر برنامه های این مراسم بود.