زمینه برگزاری انتخابات در شهرستان بهاباد فراهم است/ فرماندار بهاباد از واجدین شرایط نامزدی در انتخابات مجلس دعوت نمود

زمینه برگزاری انتخابات در شهرستان بهاباد فراهم است/ فرماندار بهاباد از واجدین شرایط نامزدی در انتخابات مجلس دعوت نمودبه گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد؛ فرماندار بهاباد در اولین روز نام نویسی داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: مقدمات کار برای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان بهاباد فراهم شده است.

"محمدمهدی خانی زاده" با بیان اینکه فرآیند برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از امروز یکشنبه 10 آذر 98 همزمان با ثبت نام از داوطلبان نمایندگی آغاز شده است گفت: مهلت ثبت نام از داوطلبان به مدت یک هفته است که تا پایان روز شنبه 16 آذر 98 ادامه خواهد داشت.

وی افزود: از همه کسانی که شایستگی نماینده مجلس شدن را دارند و می توانند موجب اقناع افکار عمومی و تصویب قوانین تأثیرگذار در آینده کشور شوند، دعوت می نمایم برای نامزدی انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کنند.

خانی زاده ادامه داد: آن دسته از افرادی که قصد نامزدی در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی را دارند، می توانند با حضور در فرمانداری مرکز حوزه‌ انتخابیه (مهریز) و یا با حضور در وزارت کشور اقدام نمایند.

وی با بیان اینکه انتخابات یاد شده در روز جمعه  دوم اسفند98 برگزار خواهد شد گفت: انشاءا... مردم شریف شهرستان بهاباد همچون گذشته با حضور حداکثری بتوانند برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات نظام رقم خواهند زند.