رژه موتوری نیرو‌های نظامی و انتظامی شهرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد

رژه موتوری نیرو‌های نظامی و انتظامی شهرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس صبح امروز 31 شهریور 97 مراسم رژه خودرویی و موتوری در بهاباد از حرم مطهر شهدای گمنام تا گلزارشهدای بهاباد برگزار شد.

شرکت کنندگان در این مراسم با حضور در گلزار شهدای بهاباد، یاد و خاطره شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس که عزت، اقتدار، امنیت و ایستادگی را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی به ارمغان آوردند گرامی داشتند.

در این مراسم، فرماندار، امام جمعه، فرماندهان انتظامی و بسیج، معاون سیاسی  امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از نیرو‌های انتظامی و بسیج و مسئولین ادارات شهرستان حضور داشتند.

 

امام جمعه بهاباد:

ایستادگی در برابر دشمنان درسی است که دفاع مقدس به ما داده است

امام جمعه بهاباد دفاع مقدس را متعلق به همه ملت ایران دانست و گفت: نقش مردم در دوران جنگ تحمیلی بر هیچ کس پوشیده نیست و امروز نیز با همه مشکلات و تحریم های دشمنان، مردم پای حفظ ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایستاده اند و آن را وظیفه خود می دانند.

حجة الاسلام و المسلمین علی اکبر ابراهیمی بشکانی با اظهار اینکه دفاع مقدس یک فرهنگ است گفت: ما دفاع مقدس را به عنوان بحث فرهنگی بزرگ می داریم؛ فرهنگی که حاوی مقاومت، تعهد، ایثار و شهادت است.

وی با بیان اینکه ایستادگی در برابر دشمنان درسی است که دفاع مقدس به ما داده است بر ترویج و آشنایی این فرهنگ به ویژه برای نسل جوان تأکید نمود تا آنها را در برابر تهاجم دشمن واکسینه نمود.