رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بهاباد معرفی شد/ آموزش بیش از 323 نفر در مرکز فنی و حرفه ای شهرستان بهاباد

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بهاباد معرفی شد/ آموزش بیش از 323 نفر در مرکز فنی و حرفه ای شهرستان بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان به منطور بررسی مسائل و مشکلات فنی و حرفه ای این شهرستان و معرفی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بهاباد با فرماندار دیدار نمود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت: مهمترین رشته های کارآموزی در شهرستان بهاباد، لوله کشی گازاست که با توجه به شروع گاز رسانی به بهاباد می تواند زمینه اشتغال پایداربرای جوانان این شهرستان را فراهم کند.

علی آقا افضلی افزود: کارگاه مکانیک خودرو ، تعمیرموتورسیکلت، برق، جوشکاری، صنایع غذایی و کامپیوتر از دیگر رشته هایی است که دراین مرکز به جوانان آموزش داده می شود.

وی افزود: در سالجاری بیش از 323 نفر در مرکز فنی وحرفه ای شهرستان بهاباد آموزش دیده اند.

در این دیدار پس از بحث و بررسی مسائل و مشکلات فنی و حرفه ای شهرستان "سید یحیی حسینی شیطوری"رسما به سمت رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بهاباد منصوب و از زحمات آقای"ناظمی" رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان بافق که سرپرست فنی و حرفه ای شهرستان بهاباد را به عهده داشت تجلیل به عمل آمد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سپس از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بازدید نمود گفت: درحال حاضر در استان یزد ۱۶ مرکز آموزش فنی وحرفه ای دولتی و بیش از ۳۵۰ آموزشگاه آزاد فعال هستند.

آقا افضلی افزود: در ۱۱ ماهه امسال بیش از ۵ میلیون نفرساعت آموزش مهارتی را فرا گرفته اند که ۳ میلیون نفرساعت در بخش دولتی و بقیه در بخش خصوصی آموزش دیده اند.