رئیس شورای اسلامی شهر بهاباد در پیامی هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت

رئیس شورای اسلامی شهر بهاباد در پیامی هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفترئیس شورای اسلامی شهر بهاباد در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر دولت، هفته دولت را به کارکنان و کارمندان خدوم دولت در شهرستان تبریک گفت.  

متن پیام تبریک "سیدمحمود میرابوالقاسمی" بدین شرح است:

بنام خدا

دوم تا هشتم شهریورماه که در تقویم ایران اسلامی مزین به نام دولت گشته است، یادآور تلاش‌های مجاهدانه معلمان بزرگ ایمان و عمل، شهیدان رجایی و باهنر و نمادی است ماندگار از وحدت ملت و دولت در مسیر پیشرفت و سرافرازی در تاریخ پرافتخار انقلاب شکوهمند ایران اسلامی.

بی‌تردید در سالی که از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی سال "حمایت از کالای ایرانی" نامگذاری شده است، شایسته است تمام مسئولان و مدیران با تأسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و رفتاری شهدای دولت و منش آنان، در راستای سربلندی و عزت ایران اسلامی جامه عمل پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) با محوریت شعار امسال، گام بردارند.

هفته دولت، نمادی از وحدت مردم و دولت بعنوان یکی از افتخارات انقلاب اسلامی است و فرصت مناسبی است تا دستاوردها و گام های بلند دولت در عرصه های مختلف به تصویر کشیده شده و برای همگان تشریح شود تا زوایای ناپیدای خدمات گسترده خادمان مردم عزیر فراهم آیدو دولتمردان گزارش خدمات خود به مردم را ارائه دهند؛ چراکه بنا به فرموده مقام معظم رهبری، ذخیره معنوی دولتمردان، توکل به خدا و اعتماد به مردم مؤمن و صادق، فداکار، علاقه‏مند به مسئولان، اسلام و قدردان نظام جمهوری اسلامی است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر دولت، هفته دولت را به تمامی کارکنان و کارمندان خدوم دولت در شهرستان تبریک عرض نموده و توفیق بیش از پیش در خدمتگزاری به مردم عزیز و شریف ایران اسلامی را از خدای سبحان مسئلت دارم.

با آرزوی توفیق الهی

شورای اسلامی شهر بهاباد ـ سوم شهریورماه97