رئیس دادگاه عمومی بهاباد معرفی شد

رئیس دادگاه عمومی بهاباد معرفی شدمراسم تکریم و معارفه رئیس دادگاه عمومی بهاباد صبح امروز پنجشنبه یکم خردادماه99 با حضور "علی بهارستان" معاون قضایی دادگستری استان یزد، "محمدمهدی خانی زاده" فرماندار بهاباد، "حجت الاسلام و المسلمین بشکانی" امام جمعه بهاباد، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری، رئیس شورای اسلامی شهرستان و جمعی از مسئولین در محل مجتمع فرهنگی هنری علامه ملاعبدالله بهابادی برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ در این مراسم از دو سال زحمات و تلاش های صادقانه "اسماعیل دهقان شوازی" تقدیر و "علیرضا ایزدی" دادرس علی البدل دادگاه کیفری شهرستان یزد طی حکمی از سوی رئیس قوه قضائیه به عنوان رئیس دادگاه عمومی بهاباد و رئیس حوزه قضایی شهرستان بهاباد معرفی گردید.

در متن حکم انتصاب وی که از سوی آیت ا... رئیسی، رئیس قوه قضائیه صادر شده آمده است:

امید است با در نظر داشتن اهمیت امر قضا و مسئولیت‌های سنگین ناشی از آن، اجرای عدالت اسلامی و رسیدگی به محرومین و ستمدیدگان و حمایت از حقوق مشروع مردم را سر لوحه کار خود قرار داده و در انجام وظایف با رعایت دقیق موازین شرعی و قانونی موفق باشید.

گفتنی است" اسماعیل دهقان شوازی" نیز به سمت رئیس شعبه اول دادگاه عمومی و رئیس دادگستری شهرستان بافق منصوب شده است که اعتبارنامه انتصاب وی در این مراسم تقدیم گردید.