روند اجرای و نحوه هزینه‌كرد اعتبارات پروژه‌های عمرانی شهرستان های بهاباد، بافق و تفت مورد بررسی قرار گرفت

روند اجرای و نحوه هزینه‌كرد اعتبارات پروژه‌های عمرانی شهرستان های بهاباد، بافق و تفت مورد بررسی قرار گرفتبه گزارش عمومی فرمانداری بهاباد به نقل از روابط عمومی استانداری یزد، در نشستی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیركل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، فرمانداران و بخشداران شهرستان‌های بافق، تفت و بهاباد در رابطه با روند اجرای پروژه‌های عمرانی و نحوه هزینه‌كرد اعتبارات بحث و تبادل نظر شد.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در این جلسه با اشاره به اینكه در سال ۹۷ به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی شود كه به صورت مداوم پیشرفت فیزیكی و هزینه كرد اعتبارات در طرح ها و پروژه های استان گزارش شود، گفت: در برنامه توسعه‌ محور كیفیت پروژه‌ها و اجرای آنها در كمترین زمان ممكن بر كمیت آنها ارجحیت دارد.


"محسن صادقیان" افزود: تخصیص اعتبار به پروژه‌های عمرانی استان باید به‌گونه‌ای باشد كه پروژه‌های نیمه‌تمام بویژه پروژه‌های بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیكی تا پایان سال جاری تكمیل و به بهره‌برداری برسد.


صادقیان همچنین با تأكید بر تعریف هدفمند و برنامه‌ محور شدن پروژه‌های استان، خواستار تسریع در توزیع اعتبارات استانی در سال ۹۷ شد.


"محمود شاکری شمسی" مدیركل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری نیز در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از توجه و نگاه ویژه معاون عمرانی استاندار نسبت به تفویض اختیارات پروژه‌های عمرانی به مدیران ارشد شهرستان‌ها، اجرای پروژه‌ها براساس اولویت آمایش سرزمین در هر منطقه را دستاورد این كار دانست و خواستار تسلط كامل فرمانداران بر اولویت بندی پروژه‌ها و انجام آنها براساس تصمیمات كارشناسانه شد.

 

"محمد مهدی خانی زاده" فرماندار بهاباد ضمن معرفی پروژه های اولویت دار شهرستان، خواستار تخصیص اعتبارات لازم برای تکمیل طرح های شهرستان بهاباد شد.