روستاهای ندن، شمال آباد، درند و اسفنگ در طرح گازرسانی قرار گرفت

روستاهای ندن، شمال آباد، درند و اسفنگ در طرح گازرسانی قرار گرفتبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه کمیسیون حفاری های شهرستان بهاباد صبح امروز سه شنبه 30 اردیبهشت 99 با محوریت گازرسانی به روستاهای شهرستان به ریاست فرماندار بهاباد و با حضور بخشداران مرکزی و آسفیچ و مسئولین مربوطه در محل فرمانداری برگزار شد. 

فرماندار بهاباد در این جلسه گفت: روستاهایی که قبلاً در طرح گازرسانی نبودند از جمله ندن، شمال آباد، درند و اسفنگ از توابع بخش مرکزی بهاباد نیز در طرح گازرسانی قرار گرفتند. 

"محمدمهدی خانی زاده" بر تعامل و همکاری ادارات عضو کمیسیون حفاری ها جهت تسهیل در صدور مجوزهای گازرسانی به روستای مذکور تأکید نمود تا انشاءا... شاهد بهره مندی این روستا از نعمت گاز طبیعی تا پایان شهریورماه باشیم.  

روند ترمیم و آسفالت کانال های حفاری شده خط انتقال گاز در کمربندی شهید رفیعیان و معابر روستایی از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود و تصمیمات لازم برای تسریع در این کار اتخاذ گردید.

گفتنی است پروژه های گازرسانی در سطح شهرستان بهاباد با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال در حال انجام است که براساس برنامه زمانبندی روستاهای باقیمانده بخش مرکزی و‌ تعدادی از روستاهای بخش آسفیچ در شهریورماه و باقیمانده روستاهای بخش آسفیچ تا پایان سال99 از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.