روزهای طلایی در انتظار توسعه زیرساخت‌های ورزشی شهرستان بهاباد

روزهای طلایی در انتظار توسعه زیرساخت‌های ورزشی شهرستان بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه شورای ورزش شهرستان بهاباد روز شنبه 29 تیرماه 98 به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه بهاباد، شورای اسلامی شهر و مسئولین هیأت‌های ورزشی و مربیان باشگاه‌های ورزشی در محل فرمانداری برگزار شد.

"محمدمهدی خانی زاده" فرماندار بهاباد توسعه امکانات ورزشی را از رویکردهای دولت تدبیر و امید دانست. وی ورزش را یکی از تفریحات سالم برای اوقات فراغت و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی برشمرد و بر همکاری و توجه ادارات در رفع مشکلات و توسعه زیر ساخت‌های ورزشی این شهرستان تأکید نمود.

در ادامه در خصوص کمبودها و نیازهای هیأت‌های ورزشی، تقویت ورزش‌های قهرمانی و همگانی و تکمیل زیرساخت‌های ورزشی شهرستان بحث تبادل نظر شد.

انجام اقدامات لازم جهت تعیین تکلیف و آماده سازی زمین پیست‌های موتورسواری و اسب‌دوانی حداکثر تا دو هفته آینده، بهره‌برداری از زمین چمن طبیعی ورزشگاه امام علی(ع) ظرف سه ماه آینده، تأمین اعتبار جهت تعویض کفپوش ورزشگاه رضوی و تکمیل زورخانه بهاباد و بهره‌برداری از آن در چندماه آینده از برخی مصوبات جلسه بود.