روحیه مشارکت و اعتماد مردم به مسئولین، سرمایه ارزشمند شهرستان بهاباد است

روحیه مشارکت و اعتماد مردم به مسئولین، سرمایه ارزشمند شهرستان بهاباد استبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد روز سه شنبه 6 شهریور 97 در مراسم افتتاح و بهره برداری از 43 پروژه شهرستان بهاباد در هفته دولت، باگرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجایی گفت: هفته دولت بهترین فرصت برای ارزیابی همه فعالیت ها، اقدامات و گام های استواری است که در جهت خدمت به مردم برداشته می شود به ویژه در مناطقی که به عنوان شهرستان های کمتر توسعه یافته مورد توجه هستند.

"محمدعلی طالبی" اظهار داشت: در ارزیابی صورت گرفت از شهرستانهای محروم، به ویژه در شرایطی که با انبوهی از مشکلات با آن مواجه هستیم، اقدمات بسیار ارشمندی در مقایسه با گذشته انجام شده است.

وی افزود: شهرستان بهاباد یکی از مناطقی است که آثار و برکات انقلاب اسلامی را به عینه می توان در آن ببینیم و یکی از نقاط بارز آن مشارکت و همیاری مردم در اجرای بسیاری از پروژه ها و برنامه های مختلف است.

طالبی با اشاره به وجود محرومیت های شهرستان بهاباد نسبت به بعضی شهرستان های استان و کشور گفت: هرچند این شهرستان در زمینه مالی قابل مقایسه با دیگر مناطق استان نیست؛ امّا روحیه مشارکت جویی مردم شهرستان بهاباد و اعتماد خاصی که بین آنها و مسئولین حاکم است، سرمایه ارزشمندی است که باید قدر بدانیم و هم مسئولین محلی و هم مسئولین استان در جهت تحقق آن گام بردارند.

این مقام مسئول در بخش دیگر سخنان خود با تأکید بر اینکه باید اعتماد مردم به مسئولین در سطح کشور تقویت شود به بیان مشکلات معیشتی که ذر کشور از آن یاد می شود پرداخت و گفت: بخش عمده این مشکلات به کاهش اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی برمی گردد که متأسفانه در آن سطحی که لازم است وجود ندارد.

طالبی تصریح کرد: آنچه در بحث گرانی های اخیر و افزایش نرخ سکه و ارز به عینه قابل مشاهده است و دارد اتفاق می افتد بیش از آنچه که ناشی از تحریم های اقتصادی باشد، ناشی از بی اعتمادی جامعه نسبت مسئولین و نگرانی که مردم نسبت به آینده و سرمایه های خود دارند می باشد که با خرید سکه و ارز التهاباتی را در بازار ایجاد می کنند.