روابط عمومی ها حلقه وصلی برای سعادت جامعه هستند

روابط عمومی ها حلقه وصلی برای سعادت جامعه هستندبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی، اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی های ادارات شهرستان به همراه تعدادی از مسئولین روابط عمومی های ادارات با امام جمعه بهاباد دیدار نمودند.

امام جمعه بهاباد در این دیدار ضمن تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی با بیان اینکه یکی از مسائلی که نیاز هر جامعه می باشد بحث روابط عمومی است گفت: روابط عمومی ها در حقیقت حلقه وصلی برای تمام افراد مختلف یک جامعه با مسئولین می باشند تا باعث سعادت آن جامعه شوند.

حجت الاسلام سیف ا... دهقانی گفت: یک سازمان جهت موفقیت خود نیازمند یک روابط عمومی فعال می باشد و اگر سازمانی روابط عمومی نداشته باشد قطعاً موفق نخواهد بود.

وی با بیان اینکه روابط عمومی ها می تواند هم مثبت باشند و هم منفی گفت: روابط عمومی ها وقتی نگاه مثبت به سازمان خود داشته باشند می توانند در پیشرفت و ایجاد رضایتمندی مردم از سازمان خود موفق باشند.

حجت الاسلام دهقانی ارتباط دوسویه در بازگو نمودن مسائل مردم و مسئولین را از خصوصیات یک روابط عمومی موفق برشمرد و گفت: دید روابط عمومی ها به مسائل جامعه باید یک دید کلی باشد به طوری که علاوه بر انتقال نقاط ضعف و نقاط قوت، انتقادات مردم را هم از طریق مسیر قانونی انتقال دهند تا مسئولین بتواند به اهدافی که دارند برسند.

در ادامه مسئول روابط عمومی فرمانداری بهاباد با اشاره به اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی نامگذاری شده است گفت: وظیفه روابط عمومی ها ایجاد همدلی بین مردم و مسئولین است و امسال روابط عمومی ها باید بیشتر از گذشته جهت تحقق شعار مقام معظم رهبری تلاش کنند.

اسماعیل زاده افزود: انشاا... روابط عمومی ها با اطلاع رسانی صادقانه از خدمات دستگاه خود به مردم که پشتیبان اصلی این انقلاب هستند بتوانند با برقراری ارتباط مؤثر با مردم و کسب رضایت آنها از مسئولین، این انقلاب را به انقلاب حضرت مهدی(عج) متصل نمایند.