رشد 11 درصدی اعتبارات بهاباد در سال 98/ تخصیص 137 میلیارد ریال به شهرستان بهاباد

رشد 11 درصدی اعتبارات بهاباد در سال 98/ تخصیص 137 میلیارد ریال به شهرستان بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه کمیته ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺭﯾﺰﯼ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ بهاباد صبح امروز دوشنبه 14 مردادماه 98 با هدف بررسی توزیع اعتبارات تملک دارایی شهرستان به ریاست فرماندار بهاباد و با حضور جمعی از کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشداران مرکزی و آسفیچ، ﺍﻋﻀﺎی ﺷﻮﺭﺍﯼ ﺍﺩﺍﺭﯼ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ و تعدادی از کارشناسان ادارات کل استان در محل فرمانداری ﺑﺮﮔﺰﺍﺭ شد.

فرماندار بهاباد با بیان اینکه اعتبارات شهرستان بهاباد نسبت به سال گذشته 11 درصد افزایش داشته است گفت: مجموع اعتبارات اختصاص یافته به شهرستان بهاباد در سال 98 حدود 137 میلیارد ریال است.

"محمدمهدی خانی زاده" از این میزان اعتبار مبلغ 52 میلیارد و 618 میلیون ریال را مربوط به توزیع اعتبارات قانون استفاده متوازن اعلام نمود و گفت: تقسیم مناسب و هدفمند اعتبارات نقش بسزایی در توسعه شهرستان دارد و لذا در توزیع اعتبارات تملک دارایی هم سهم شهر و هم سهم روستاها در نظر گرفته شده است.

وی در بخش دیگر سخنان خود با انتقاد از برخی دستگاه هایی که نسبت به جذب اعتبارات سال گذشته کوتاهی کردند گفت: بودجه سال گذشته که بررسی شد بعضی از دستگاه ها طبق نظر و مبالغی که گذاشته بودیم کاری انجام ندادند؛ وقتی اعتباری برای پروژه ای مشخص می شود پیگیری کنید و در همان مورد مصرف شود.

رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان همچنین خواستار پیگیری مسئولین ادارات برای جذب 100 درصدی این اعتبارات شد و گفت: مدیران باید علاوه بر سهم اعتبارات شهرستان، اعتبارات ملی و استانی را جذب کنند.

خانی زاده با تقدیر و تشکر از زحمات مسئولین ادارات شهرستان گفت: اولویت کمیته برنامه ریزی شهرستان تکمیل پروژه های نیمه تمام شهرستان است و امیدوارم با تلاش، هماهنگی و همدلی مسئولان و با مدیریت جهادی شاهد رشد و توسعه همه جانبه شهرستان باشیم.