رسانه‌ها چشم بینای مردم هستند که نقاط ضعف و قوت دولت و جامعه را برجسته می‌کنند

رسانه‌ها چشم بینای مردم هستند که نقاط ضعف و قوت دولت و جامعه را برجسته می‌کنندبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ عباس اقبال در گفت‌و‌گو با خبرنگار بهاباد اظهار داشت: رسانه‌ها به عنوان چشم بینای مردم هستند که نقاط ضعف و قوت دولت و جامعه را برجسته می‌کنند.

فرماندار بهاباد با اشاره به اینکه پراکنده‌کاری یکی از معضلهای اساسی در فعالیت حوزه‌های مختلف است، گفت: بسیاری از مشکلات رسانه‌ ها با وجود تشکل رسمی مرتفع می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود رسانه‌ها این نقاط را آن‌طور که هست روشن نمایند و افراط و تفریط را در کار خود وارد نکنند، چرا که بدین صورت تصمیم‌گیران به اشتباه می‌افتند.

اقبال با اشاره به اینکه اگر موارد آنطور که هست منتقل شود بهتر و دقیق‌تر می‌توان نقاط قوت را تقویت و نقاط منفی را بر طرف کرد، گفت: قطعا هر کاری که براساس برنامه و سیستم انجام شود بهتر نتیجه می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از مشکلات رسانه‌ها به وسیله تشکیل انجمن صنفی قانونی مرتفع می‌شود، افزود: وجود تشکل‌های مختلف سبب می‌شوند صداها یکی شود و مسائل و مشکلات این قشر مفید دقیق‌تر مطرح و همه دست به دست هم داده و بتوانند مشکلات این عزیزان را رفع نمایند.

فرماندار بهاباد تصریح کرد: پیشبرد اهداف نظام فقط به بیان پیشرفت‌ها و موفقیت‌ها نیست بلکه مشخص کردن نقاط ضعف و طرح ایرادات در عملکرد مسئولان نیز کمک به پیشرفت نظام است.

اقبال ادامه داد: ‌وقتی خبرنگاران مخلصانه و با احساس مسئولیت موارد مربوط به میزان نیل به اهداف دستگاهها را مشخص می‌کنند و حسن و عیبها را می‌گویند، مسئولین هم با اعتماد به خبرنگاران و نظرات آنها که نظر مردم است نگاه می‌کنند، یقینا خدمت مطلوبتری به مردم ارائه می‌شود.