رتبه های برتر مسابقات قرآنی، فرهنگی و هنری بهاباد تجلیل شدند

رتبه های برتر مسابقات قرآنی، فرهنگی و هنری بهاباد تجلیل شدندطی مراسمی با حضور فرماندار، رئیس اداره آموزش و پرورش و برخی از مسئولین شهرستان، فرهنگیان، دانش آموزان و اولیاء آنان از رتبه های برتر کشوری، استانی و شهرستانی مسابقات قرآن و عترت و فرهنگی هنری مقطع متوسطه شهرستان بهاباد تجلیل به عمل آمد.

فرماندار بهاباد در این مراسم درخشش و افتخار آفرینی دانش آموزان بهابادی در کشور و استان را باعث افتخار مردم بهاباد و مسئولین شهرستان دانست گفت: هنر وقتی ارزش دارد که همراه با تعهد و ایمان باشد.

عباس اقبال با اشاره به وضعیت فرهنگی و هنری قبل و بعد از انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی به هنر تعالی و روح الهی بخشید و هنر جلف و همراه با لودگی قبل از انقلاب را به هنر متعالی و هدفمند تبدیل نمود.
رئیس اداره آموزش و پرورش هم در این مراسم ضمن ارائه گزارشی از روند برگزاری و نتایج مسابقات فرهنگی هنری و قرآن و عترت دانش آموزان در سال تحصیلی 94-93 موفقیت و درخشش دانش آموزان بهابادی در این مسابقات را نتیجه تلاش و کوشش خالصانه و بی دریغ مدیران، مربیان، آموزگاران، دبیران و تعامل و پیگیری خوب خانواده ها دانست.

گفتنی است از میان دانش آموزان مقطع متوسطه شرکت کننده در مسابقات فرهنگی هنری، بیش از 21 نفر در مسابقات انفرادی و بیش از 61 نفر در قالب مسابقات گروهی موفق به کسب رتبه های اول تا سوم استان شده و 8 نفر از این عزیزان به مسابقات کشوری راه پیدا کردند.

همچنین در این مراسم علاوه بر رتبه های برتر کشوری و استانی، از 200 نفر از رتبه های شهرستانی این مسابقات نیز تجلیل شد.