راه های فرعی ورودی شهرستان بهاباد مسدود شد

راه های فرعی ورودی شهرستان بهاباد مسدود شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد ظهر امروز پنجشنبه 29 اسفند 98 در بازدید از ایستگاه تب سنجی کرونا ویروس در ورودی های شهر بهاباد گفت: تمام راه های فرعی ورودی به شهرستان بهاباد مسدود شده و تنها راه های اصلی ورود به شهرستان باز است.

"محمدمهدی خانی زاده" ضمن درخواست از شهروندان برای رعایت نکات بهداشتی در پیشگیری از بیماری کرونا گفت: شهروندان از رفت و آمدهای غیر ضروری پرهیز کرده و در منازل خود بمانند.

وی ضمن تأکید بر خودداری از انجام سفرهای غیر ضروری توسط مردم افزود: به منظور پیشگیری از شیوع کرونا ویروس، تمام مسافران که وارد شهر می شوند، مورد غربالگری و تست تب سنجی کرونا ویروس قرار می گیرند و افراد دارای علائم مشکوک این بیماری، به نقاهتگاه تعیین شده برای اقدامات بعدی ارجاع می شوند.

خانی زاده خطاب به همشهریان عزیز که خارج از بهاباد هستند یا مسافرین که به بهاباد می آیند گفت: افرادی که دارای علائم مشکوک به کرونا ویرس باشند از سفر به این شهرستان جداً خودداری کنند تا مجبور نشویم میزبان آنان در محل قرنطینه شده باشیم.  

گفتنی است باتوجه به عدم امکان استقرار واحدهای غربالگری در محورهای فرعی ورودی به شهرستان بهاباد، راه های فرعی ورودی به شهرستان از سمت کرمان ـ بافق (خوسف و بشکان) و همچنین جاده فرعی ورودی به آسفیچ و دهستان جلگه مسدود می باشد.