راه اندازی آکادمی تکواندو در بهاباد مورد بررسی قرار گرفت

راه اندازی آکادمی تکواندو در بهاباد مورد بررسی قرار گرفتبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ همزمان با هفته دولت در نشستی که صبح امروز شنبه ششم شهریور97 به منظور رفع مشکلات ورزش شهرستان بهاباد به ریاست "محمدمهدی خانی زاده" فرماندار بهاباد و با حضور "حمید فاضلی پور" رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، "مصطفی علیزاده" سرمری تیم تکواندو استان یزد و "جلیل حاجی حسنی" رئیس هیات تکواندو شهرستان بافق در محل فرمانداری بهاباد برگزار شد، راه اندازی آکادمی تکواندو در بهاباد مورد بررسی قرار گرفت.

فرماندار بهاباد با بیان اینکه ازهمه ورزشکاران در رشته مختلف ورزشی حمایت می کنیم گفت: شهرستان بهاباد از پتانسیل های ورزشی خوب و نهفته ای برخودار هست که باید شکوفا شود.

"محمدمهدی خانی زاده" با تأکید بر راه اندازی هرچه سریعتر آکادمی تکواندو، افزود: در راستای رشد و ارتقای سطح کیفی و فنی تکواندوکاران شهرستان بهاباد، راه اندازی آکادمی تکواندو ضروری می باشد که امیدوارم با راه اندازی این آکادمی، موجب رشد و اتقاء رشته های مختلف ورزشی در شهرستان باشیم.

در ادامه در خصوص راه اندازی این آکادمی از جمله انتخاب سالن مناسب، انتخاب مسئول آکادمی و رئیس هیأت تکواندو مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت که مقرر شد ضمن بررسی لازم، در راه اندازی این آکادمی تسریع گردد.

گفتنی است یکی از مشکلات در حوزه زیرساخت های ورزش های انفرادی شهرستان نداشتن سالن مناسب مخصوص این ورزش ها می باشد که برای رفع این مشکل، سالن ورزش های انفرادی در محل ورزشگاه امام علی(ع) در حال احداث می باشد.