دیدار معاون مدیرکل راه و شهرسازی استان با فرماندار بهاباد

دیدار معاون مدیرکل راه و شهرسازی استان با فرماندار بهابادصبح امروز معاون مدیر کل راه و شهرسازی و مدیر ساخت و توسعه راه های این اداره کل به همراه سرپرست اداره راه و شهرسازی بهاباد با فرماندار بهاباد جهت بررسی مشکلات راههای روستایی در دست اجرا و باند دوم بهاباد- بافق دیدار نمود.

فرماندار بهاباد در این دیدار بر تسریع در آسفالت فاز اول باند دوم جاده بهاباد- بافق تأکید نمود و گفت: شروع دوبانده سازی این مسیر رضایت مردم را به همراه داشته است و باید هرچه زودتر آسفالت شود تا مردم با امنیت و آرامش خاطر در این مسیر تردد نمایند.

عباس اقبال با تشکر از اداره کل راه و شهرسازی که علیرغم محدودیت اعتبارات، کارهای ارزشمندی در دولت تدبیر و امید در بهاباد انجام داده است به آسفالت جاده بهاباد ـ کوهبنان اشاره نمود و گفت: با آسفالت این مسیر شهرستان بهاباد تا حدودی از بن بست خارج شده و این جاده تردد خوبی دارد.

مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی استان یزد هم ضمن تشکر از توجه فرماندار بهاباد به زیرساخت ها در شهرستان گفت: دوبانده سازی جاده بهاباد ـ بافق که  توسط فرمانداری شروع شده است بسیار خوب و راهگشاست.

محسن صادقیان افزود:  باتوجه به تصادفات و کشته های زیادی که این مسیر داشته است تکمیل آن برای ما بسیار مهم است.

در ادامه جلسه در خصوص مشکلات راههای روستایی شهرستان که در دست اجرا می باشد بحث و تبادل نظر و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

همچنین بعد از این جلسه مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی استان یزد به همراه فرماندار از جاده های در دست اجرا بازدید نمود.

گفتنی است براساس تفاهم نامه تنظیم شده باند دوم بهاباد ـ بافق با مساعدت شرکت چادرملو زیرسازی شده است و اداره کل راه نیز باید هزینه روکش آسفالت آن را تأمین و تکمیل نماید که فرماندار بهاباد اظهار امیدواری نمود طی چند روز آینده آسفالت آن شروع شود.